Wpis z mikrobloga

Jako że w Internecie nic nie ginie, opowiem o swoich doświadczeniach z morele. Może ktoś na to trafi i dzięki temu zrezygnuje z zakupów z tego sklepu.

Nie wiem jak inne sklepy, ale morele.net pojechało po bandzie ze sprzedażą #nvidia geforce 3080. Tuż po moim zakupie zrobiłem screenshot, 17.09 16:01, na stanie było nadal 10 sztuk. Dodam, że inne sklepy dostępności sprzętu nie miały i tylko dlatego wybrałem morele.

Minęło już ponad dwa miesiące. Karty, jak się pewnie domyślacie, do tej pory nie dostałem. Nie wiadomo kiedy będzie dostawa.

Kartę już raz do mnie prawie wysłali! ... Tyle, że, jak po dniu czy dwóch bez kuriera zapytałem, okazało się, że to błąd na magazynie. No i znów jestem na etapie "nie mamy pana płaszcza i co pan nam zrobi".

O ile rozumiem, że dostępność tego sprzętu jest bardzo słaba, to kłamstwo ze stanem magazynowym (cyt. z korespondencji z morele: "błąd systemu, który niezwłocznie został poprawiony") było jedyną przyczyną dla której w ogóle kupiłem w morele.

Od ponad miesiąca jestem pierwszy w kolejce. Wątpię, żebym w tym roku zobaczył ten sprzęt. W 2020 już nic dobrego się nie wydarzy...
SctSc - Jako że w Internecie nic nie ginie, opowiem o swoich doświadczeniach z morele...

źródło: comment_1607005285yVxk5Nnk4qYL9LNFzlNGRG.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach