Wpis z mikrobloga

#mamaginekolog #gorzkiezale #ecommerce #sklepyinternetowe

Jak na sklep internetowy, który w 2019 roku miał 27 mln zł obrotu w ciągu roku, ponad 12 dni na realizację zamówienia (właściwie zamówienie nadal niezrealizowane) to stanowczo za dużo. Rozumiem, że jest gorący okres, ale każdy w branży go doświadcza, wiele nawet mniejszych sklepów internetowych z mniejszym obrotem, a z równie dużym zainteresowaniem, co do towaru, radzi sobie lepiej.

A sklep #mamaginekolog broni się rękami i nogami przed każdą niepochlebną recenzją, nawet w wyszukiwarce Google wizytówka sklepu nie istnieje, nie mówiąc o tej trochę upośledzonej stronie, na której chcący zobaczyć szczegóły swojego zamówienia ciągle wyświetla się 404. Chociaż trzeba przyznać, że patent z 15 minutową rezerwacją towaru, który znajduje się już w koszyku jest interesujący.

Może warto jednak, przy takich rocznych obrotach zainwestować trochę pieniędzy w ludzi? Zwłaszcza w czasie pandemii, gdzie wiele ludzi straciło pracę. Czy jednak ważniejszy jest Instagram, Santorini, czy może szumna działalność dobroczynna?

Oczywiście jest wolny rynek, każdy ma prawo działać jak chce, ale tak samo mam prawo do krytyki. Groteskowe jest również to, że taką opinię można napisać tylko na Wykopie.
  • 10
@Pienio69: może i nie można napisać? Nieraz już w ciągu jej działalności konto na Instagramie przekształcane było na prywatne, a dodatkowo zawsze można dostać tam też bana. Mniejsza o to. Generalnie nic do niej nie mam, żona jej słucha, a ja czasami podsł#!$%@? i mam wrażenie, że coraz dalej oddala się od tego, w czym na prawdę jest dobra, od medycyny. Kiedyś pamiętam, że z żony telefonu słychać było tylko rozmowy
@Serghio: pytanie - po #!$%@?. Ona juz zarabia miliony. Musieli zamknac sklep w najgoretszym okresie zeby wyslac paczki. Od 2 dni do 7 chyba nie dziala w ogole. Widac im wystarcza, nie kazdy musi byc amazonem.
@Serghio: mysle ze instagram (dbanie o marke wlasna), santorini - fun i generalnie sporo reklaksu, dzialalnoc dobroczynna jest wiecej warta niz pare baniek ze sklepu xD to nie towary pierwszej potrzeby. Jak dostanies segregator czy jakas piżame 5 dni pozniej to nic sie nei stanie
@Serghio: zobacz jak oni rok do roku urosli, jak magazyn powiekszyli i ilosc zatrudnienia. Jest ogromny hype na ich produkty. Jakby to chcieli obsluzyc w ciagu 2 dni to by musieli miec logistyke jak amazon i wpadac w ogromne koszty - pytanie po co? Bo dostaneisz pizame 2 dni wczesniej