Wpis z mikrobloga

@Meczuluteru mi nie zależy żebyście mieli do mnie zaufanie. ja sobie siedzę, czytam i w sumie to mnie śmieszą całe całe te wykopki . Snujecie domysły, piszecie bajki , a ja w ręku trzymam skierowania i wiem Do jakich poradni Krzysztof dzisiaj jedzie. Z majorem rozmawiałam telefonicznie , był przygotowany na wycieczkę. Niestety miałam też telefony o 5:00 rano, co już przyjemny nie jest
@Asp140: A mnie śmieszą pielegniarki, które relacjonuja w internecie stan pacjentow. Jestes jedna z nich na to wychodzi? Moze i dla widzow to dobrze, ale etyczne, to nie jest nawet jak ten chory psychicznie czlowiek na to sie zgadza.
@Meczuluteru co wiecie o jego stanie ode mnie? Dla was każdy jest kłamcą i podejrzanym trollem. Nie wierzycie w to kim jestem. Nie wierzycie, że dostałam pełną kwotę za opiekę. Zostałam już nazwana starą rurą, raszplą, zarzucono mi bycie prostą kobietą....Za chwilę okaże się że kupowałam złe opatrunki, niepotrzebnie kupiłam środki do higieny osobistej i inne rzeczy. Cała sytuacja ze szkolnej pokazuje tylko, jak niewydolny jest system w naszym kraju jeśli chodzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Asp140: A guzik prawda. Gdyby nie pani zleceniodawcy, Krzysztof zapewne wyszedłby z DPS czy innego hospicjum i pani nawet by nie wiedziała, że jeszcze ktoś taki istnieje. Krzysztof miał propozycje umieszczenia w DPS już jak leżał w szpitalu i dzięki "doradcom" jest tak jak jest. Żeby Sławek nie udostępnił karty wypisu, może i by w to nikt nie uwierzył. A tak jest czarno na białym.
co wiecie o jego stanie ode mnie?


@Asp140: Stad moze faktycznie nie wiele o stanie zdrowia, za to od dwóch patronów medialnych powolujacych sie na pielegniarke to duzo. Skoro tu jest tak zle, to masochizmem jest przebywanie tu prawda? Usuniecie konta i nie wchodzenie nie jest chyba takie trudne dla magistrów. I jak sie ma pretensje to niejakiego fiodora, to prosz pamietac, ze jako piersi zdjecie pielegniarki udostepnili ci dwaj co
@Meczuluteru: po co gadasz z trolem? Mam znajomych i lekarzy i z mopsu i pielęgniarki i żadna, powtarzam, żadna nie zapisała by się na portal ze śmieszymi obrazkami. Nie mają nawet na to czasu. Trol to raczej ten bielski idiota który ma dostęp do faktur, umów i historii leczenia ze względu na papiery do zbiórki które były wymagane..
żadna, powtarzam, żadna nie zapisała by się na portal ze śmiesznymi obrazkami.


@blackmilk: dotknęła ją już klątwa Szkolnej. Jest to błąd, że tu siedzi ale ludzie są tylko ludźmi. Wielu z nas ma jakąś taką obsesję atencji a internety łatwo zapewniają atencję. Klątwa Szkolnej niestety zniszczy panią pielęgniarkę, ona biedna kobiecina tego nie wie.