Wpis z mikrobloga

Hit sezonu! Przychodzę dzisiaj z roboty, odpalam telewizor a tam brak internetu. Myślę co jest? Patrzę na router, diody od xDSL i INTERNET się nie świecą. Myślę, coś jest nie tak.. A mamy akurat remont w bloku i wymieniają kable prądowe, wychodzę na klatkę a tam kable od Netii poprzecinane na parterze, cała w ogóle infrastruktura Netii wyje**** w pieruny. Sobie myślę, co za gamonie, wymieniają kable od prądu a powycinali internety w całej mojej klatce. Dzwonię do tych fachowców a gość do mnie mówi że oni netem się nie zajmują i byli fachowcy z Netii i twierdzili że na tej klatce abonentów nie ma i wycięli wszystko bo po co ma wisieć i ch*.. Już nasrać na internet ale telewizji też nie ma. Serwis jutro.. Dzwoniłem na infolinię, gość w szoku był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#netia #upc #internet #logika #usterka #heheszki
  • 14
  • 0
@Majaque właśnie też się dziwiłem. Przyjechali wczoraj, położyli na szybko kabel telefoniczny i tak niby działa. Ale chyba coś #!$%@? bo wolniejszy jest. Ogólnie to miałem zawsze na routerze 50 mb a teraz mam 25 więc chyba nie ta linia? Coś jest nie tak ewidentnie. Zobaczę przez weekend i najwyżej dzwonię jeszcze raz
  • 0
@Majaque Rozumiem. Czyli teoretycznie albo dzwonię że ma być 50mb albo wyjazd z Netią. Powiedz mi, bo mam dostęp do UPC do światłowodu i czy będzie lepszy też światłowód UPC? 500MB mi oferują :)
  • 0
@DarkMatix Rozumiem. Generalnie stykło by światłowód, miałem już z Inei i była igła ale musiałem zrezygnować bo u mnie nie było niestety po przeprowadzeniu infrastruktury Inei i wybrałem Netię...