Wpis z mikrobloga

Tak myślę, czy nie założyć swojego tagu, na którym prezentowałbym rzadkie wydania gier i gadżetów z nimi związanych, które mam w kolekcji. Np. jeden tytuł na kilka dni, z opisem jak go zdobyłem, ile zapłaciłem, ile jest teraz wart i tak dalej. Ktoś byłby chętny śledzić coś takiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kolekcjonuje tylko nówki w folii, więc mam do pokazania kilka perełek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #pcmasterrace #grypc #gaming #xboxone #xbox #ps4 #ps5 #playstation #grykomputerowe #pc #xboxseriesx
  • 24
@Zielony_Ogr: mógłbym wrzucić, ale w sumie to trochę bez sensu, bo zdjęcia chciałem wrzucać w postach opisujących konkretny przedmiot i jak podeślę foty teraz, to będę miał mniej contentu na później ( ͡° ʖ̯ ͡°) Możemy się umówić, że jeśli będzie co najmniej 20 plusów do 19:00, to jeszcze dziś wrzucę pierwszy post i możesz wybrać - butelkę albo dark soulsy na pierwszy ogień ( ͡°
@kacper3355 tak tak, dałam plusika :) w sumie super sprawa. Jedna rzecz to rzadkie kolekcjonerki czy np. big boxy starych gier, a druga sprawa to takie perełki jak zdobyta w niewiadomy sposób ( ͡º ͜ʖ͡º) butelka którą ma kilka osób na świecie :D