Wpis z mikrobloga

Jak mnie ku*wa grzeją w opór małomiejskie karyny i grażyny, i cały ten polaczkowa #!$%@? mentalność, kopałbym je jak kasztany w parku. Mieszkam w domu jednorodzinnym, po drugiej stronie ulicy mam niewielki sklep. Niby wygoda ,ale właśnie #!$%@? nie. Pracują tam 2 tępe dzidy ,którym nienawidzę jak nikogo. Otóż wspomniane sklepikary po 30-stce każdy ciepły dzień gdy nie ma klientów stoją przed sklepem na fajce. Na co mają widok? Oczywiście na mój dom i obrały go sobie za cel wszelkich plot ,które rozpowiadają pozostałym karyną i grażyną z okolicy. #!$%@? ,że mieszkam tu w sumie cale życie a ludzi kojarzę w większości tylko z widoku bo po prostu gardzę takim pospólstwem jak wyborcy dobrej zmiany Tuskiem. Nic co się dzieje wokół mojego domu nie uchodzi ich uwadze i oczywiście leci dalej, nie mogę w spokoju wyjść na papierosa przed dom czy trawnika skosić bo zaraz głupie dzidy wszystko sobie notują o której godzinie co kto u nas robi. Jak pod koniec gimnazjum/początku szkoły średniej mialem długie włosy to zaczęły rozpuszczać ploty ,że jestem gejem xD.
Inna sytuacja: Mój Tata w pewnym momencie wziął się za siebie, zaczął biegać, chodzić na siłownie/basen i schudł jakieś 20kg. Co na to owe tępe dzidy?:
-Rozpuściły plotę ,że mój Tata ma kochankę
- Później stwierdziły ,że ma raka.
Po tym jak ta druga wieść się rozeszła samotni sąsiedzi mający chrapkę chyba na dom zaczęli z dupy oferować darmową pomoc (No jak #!$%@? XD), i jak matka szła na przystanek zaczęli oferować podwózkę, zakupy i inne kwiaty przynosić XD.
Raz jak nie bylo rodziców w domu zrobiłem grilla, w sumie niezbyt dużego. Wpadło paru znajomych, oczywiście nikt nie pomyślał o zakupach to wszyscy całą ekipą poszli tam. Oczywiście nie uciekło to ich uwadze i cały czas stały przed sklepem i obserwowały co się dzieje u mnie na ogródku, dosłownie COKOLWIEK by się u mnie nie działo, przyjedzie kurier, przyjdzie ktoś coś naprawić czy znajomy muszę wyleźć przed ten sklep i obserwować.

#bekazpolakow #patologiazmiasta #zalesie #karyna #grazynacore #bekazpodludzi
  • 4
  • Odpowiedz
@Cointreau: @rudolf15: karynki mają po brajanku ,które zmajstrowały mając niewiele ponad 17 lat, co najlepsze obie to psiapsi bo mają bachora po tym samym ojcu także świetnie się dogadują w skubaniu go z alimentów i utrudniania mu życia na każdym kroku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba bardziej upodlić się siebie nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niezłe imby są jak tatuś przyjdzie
  • Odpowiedz