Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak w pierwszej gimnazjum, na lekcji chemii, babeczka mówiła coś o atomach a dokładniej o wiązaniach atomowych czy coś takiego. No i żeby całej klasie zobrazować zagadnienie, to zaprosiła mnie i dwie jakieś dziewczyny na środek klasy i kazała nam się chwycić za ręce. No i do dzisiaj pamiętam jak jedna laska nie chciała mnie chwycić a po wszystkim zrobiła do swoich koleżanek taki grymas obrzydzenia do swoich koleżanek. Druga mnie jakoś ledwo chwyciła za dłoń ale miała straszną bekę z mnie. A w tym wszystkim ja, zjeb doskonały, który pali buraka na środku i udaje, że nie wie co jest grane. Babka oczywiście myślała, że jest miło,śmiesznie i wesoło. Siadłem do ławki cały czerwony i gapiłem się w ławke. Mam koszmary ze szkoły
#przegryw
  • 74
  • Odpowiedz
  • 15
@panzyd hahahaha, miałem to samo, tylko ja wyrwałem się z rąk dziewczyn i powiedziałem że jestem gaz szlachetny i z nikim się nie łącze ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
@panzyd: kiedyś w podstawówce siedziałem na przerwie z koleżanką w jednej ławce, bo przyniosłem jej kasetę i coś tam o muzyce opowiadałem, weszła taka Aśka z innej klasy i tak jakbym był powietrzem powiedziała do tej kumpeli z obrzydzeniem "ty serio z nim w ławce siedzisz?". Tamta się zaczęła tłumaczyć, że tylko na chwilę, zabrała kasetę i z tą Aśką wyszła, potem już się do mnie nie odzywała a kasety nigdy
  • Odpowiedz
@panzyd bardzo jest mi przykro że nikt nie zbudował w tobie takiego poczucia własnej wartości że zamiast pogardy do lambadziar czułeś wstyd. 3mam kciuki bracie.
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic ja jestem 35+ jak miałem 13 lat byłem ulańcem z cyckami i nigdy dziewczyny nie okazywały mi obrzydzenia. Tylko że ja miałem zajebiscie wystrzelone ego i totalną wyjebkę. Może teraz są inne czasy I się nie znam. Ogólnie nastolatkowie mają nazbyt wyczuloną percepcję na wygląd i w takim okresie należy bardzo mocno wspierać ich poczucie własnej wartości na wielu płaszczyznach.
  • Odpowiedz
@niewiemcorobic ahhh. Szkoda rozmawiać z ludźmi, którzy piszą tego typu rzeczy co ty. Ktoś tam wbił w ciebie tę ideę, nie mam interesu cię przekonywać, ty wiesz najlepiej jakie są kanony, co myślą ludzie, jak żyć. Dziewczyny z którymi byłem wymiotowały po stosunku, albo pewnie je zgwałciłem, z żoną związałem się bo byłem bogaty I chciała beciaka, a przez wspólne 15 lat związku czuje do mnie obrzydzenie.. Taki twój świat jest, jakim
  • Odpowiedz