Wpis z mikrobloga

Jak mnie to #orange wkurza to żadna firma. Jestem u nich od kilkunastu lat. Teraz w sierpniu podpisałem nową umowę. Mam tam 2 telefony, internet mobilny i teraz wcisnął mi gość telewizje (bo wtedy będzie mógł obniżyć abonament i wyjdzie taniej niż bez tv) no dobra zgodziłem się. Po pierwszym miesiącu okazało się, że jeszcze dodatkowo musze zapłacić 50zł jakiejś aktywacji czy za urzadzenie i profity wszystkie poszły #!$%@?. Gdy wszystkie koszty dodatkowe zapłaciłem i faktura w miarę normalna już przyszła to okazało sie, że gościu włączył mi cybertarczę i płacę dodatkowo 8zł miesiecznie. Fakt nie duzo ale dla zasady zareklamowałem. Podobno wyłączyli i miało być odjęte od faktury za poprzednie miesiące a w tym miesiacu znowu naliczyło. Teraz ponownie zareklamowałem usługę i żądam zwrotu za cały okres działania. Dziś dzwoniłem na infolinię to zgłosić to chłop powiedział, że musi włączyć blokadę usług elektronicznych. Ale zamiast włączyć to to włączył blokadę usług elektronicznych firm zewnętrznych a to tej cybertarczy nie dotyczy. Teraz sprawdzam a na przyszły miesiąc 12zł przekroczone już. Pisze z doradcą a on do mnie, że to normalne bo to błąd na stronie i 10zł będzie mniej. :D Kogo wy tam zatrudniacie, że połowa strony "mojeorange" nie działa tak jak ma działać i nic nie idzie załatwić. Chyba sie rozstaniemy bo to jest tragedia co tam sie dzieje.
#orangepolska
  • 2
  • Odpowiedz
jeszcze wlacza Ci ochrone pesel za 10zl i szczegolowa fakture za 5zl ( ͡° ͜ʖ ͡°), jak dobierałem multirooma to 5 razy pytałem o opłaty - 10zł/mies. Pierwsza i kolejna faktura 20zl/mies bo wypozyczenie dekodera ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz