Wpis z mikrobloga

@GnijacyNissan: w takim razie jaki sens jest narzekać, że coś jest drogie w USA skoro ktoś się tam nie wybiera? Równie dobrze można narzekać, że haineken w szwedzkim markecie jest 3 razy droższy i 3 razy słabszy niż w Polsce. To pewnie te wina wstrętnego kapitalistycznego koncernu, który chce jak najdrożej sprzedawać swoje piwo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dokładnie taka sama usługa w Polsce będzie kosztować 2-3k. Wydaje mi się, że nie mieszkasz w USA i nie planujesz się tam przeprowadzić w najbliższym czasie?


@r4do5: jest roznica miedzy 2-3k a pol miliona
a ty mieszkasz w USA? ja tam nie zamierzam sie wybierac do USA bo wazniejszy jest wlasny kraj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r4do5: to ze jakby cie waz udziabal to nie zaplacisz 153 tysiecy dolarow za leczenie jak pan z screena


@int21h: rozumiem, że leki się będą brać z powietrza, albo na zawołanie same się pojawią jak za machnięciem różdżki, tak samo specjalistyczna opieka przez wykwalifikowanych lekarzy będzie tak samo za darmo jak porada przez telefon, supernowoczesne badanie laboratoryjne bez kolejki również za darmo zamiast wizyty u lekarza pierwszego kontaktu?

@int21h:
@bn1776: @flumpy_bread: nie chciałem wdawać się w takie szczegóły, bo obrazek jest absurdalny. Na wolnym rynku właśnie nie powinno być nic darmowego, bo wolny rynek polega na tym,.że każdy może składać oferty kupna lub sprzedaży takie jak mu się podoba a człowiek ma taką naturę, że kieruje się osiągnięciem korzyści.