Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. Mam się za rasowego lewaka - uważam, że kobiety i osoby LGBT powinny mieć równe prawa we wszystkich sferach życia, że praca powinna być uczciwie opłacana zgodnie z tym jaką wartość przynosi firmie, itd - ale to co #!$%@?ą ruchy feministyczne to nie jest walka o równouprawnienie (bo gdzie kobiety są teraz dyskryminowane?!) ale o uzyskanie całego rzędu przywilejów przy równoczesnej mściwości dążącej do poniżenia mężczyzn.

Co tu się #!$%@? - wyrzucanie mężczyzn z domów na podstawie zeznania, zaprzeczenie domniemania niewinności w przypadku gwałtu, krótsza praca przy wyższej emeryturze, liczne przywileje urlopowe i zdrowotne..

Jako lewak - taguję #bekazlewactwa bo mnie już boli wewnętrznie to co #!$%@?ą te sfrustrowane tym, że muszą cokolwiek robić w domu feministyczne świry. Powsadzajcie najlepiej, prewencyjnie wszystkich mężczyzn do więzień bo mamy "hehe beniz-y i możemy was zgwałcić" ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#!$%@?ę to całe Piekło Kobiet - bo piekło to w tym kraju mają mężczyźni. Po tym to już rzygłem - https://www.wykop.pl/link/5827773/kolejny-pomysl-na-rownouprawnienie-7-godzinny-dzien-pracy-dla-kobiet/

#lewactwo #lewica #rownouprawnienie #polska #spoleczenstwo #japierd ole #kobiety #logikarozowychpaskow #rozowepaski #lgbt #pieklokobiet
  • 8