Wpis z mikrobloga

Mirki, pomóżcie, może ktoś miał podobny dylemat w ostatnim czasie... Planuję kupić auto (rodzinne), raczej kombi (SUVy są poza moim mentalnym limitem finansowym, czyli 120-130k), auto w leasing, wymagania ogólne: automat, benzyna, sensowny bagażnik, min.150KM, i żeby nie był golasem pod względem wyposażenia (dlatego odpada klasa premium...). Bardzo podoba mi się nowy Peugeot 508, ale zdecydowanie cena zabija :/ Biorę pod uwagę jeszcze Kia Ceed SW (GT Line?). Ktoś poleca coś innego?

#kupnosamochodu #motoryzacja
  • 18
@joolekk no właśnie bida z optimą :( ale jeszcze poszukam.
@kuraku proceed gt jeździłem testowo, bardzo ładne auto z zewnątrz, w środku też spoko, ale opadający dach powoduje, że z tyłu siedzi się kiepsko, bagażnik też niższy przez to). No i to "pierdzenie" z wydechu :O Jestem dość wyczulony akustycznie na takie rzeczy, także nie dałbym rady tym jeździł komfortowo.
@cz4rnyy: to jest pomysł! bym zajechał na dzielnie i od razu sąsiedzi zazdro ( ͡º ͜ʖ͡º) a tak serio to po prostu wizualnie mi nie leży design Skody, przody mają ciagle takie same. Kia w sumie też, ale jest lepiej w moim subiektywnym odczuciu.
@dalekoblisko Skoda Karoq może... Za 1.5 150 km DSG światła ledowe w Toruniu Plichta wycenił na 109 tys. Brutto. Mój ojciec szukał czegoś takiego jak ty. Ostatecznie kupił Renaulta Kadjar też automat 1.3 tce 140 km za 102 brutto. W grę wchodziła jeszcze Kia xcee'd za podobne pieniądze chociaż trochę mniejsza.