Wpis z mikrobloga

@oczaki: Polecam 3mk neoglass. Trochę bardziej miękkie od szkła hartowanego (8H, szkło hartowane ma 9H) więc łatwiej się rysuje ale przez to jest bardziej elastyczne i tak nie pęka. W Lublinie wiem, że mają sklep w Olimpie, nazywa się Tele Magic i zakładają na miejscu. Osobiście nie mam do tego szkła zastrzeżeń.
Poleci ktoś dobre szkło hartowane


Na pewno potrzebujesz? większość tych szkieł albo systematycznie pęka, albo telefon z nimi wygląda okropnie. A na pewno nie chronią przed uszkodzeniem.
Starszy z telefonów jaki noszę w kieszeni, S9, ma prawie 2 lata, mam na wyświetlaczu dosłownie jedną delikatną rysę długą na 2mm, a noszę go z drugim telefonem (zero rys), kluczami, metalowym portfelem.

A jeśli tak, to spójrz na ofertę MediaMarkt, mają chyba 3 dostępne
@Forrestpl: dzięki za odpowiedź :)
@j0seph: nie wiem czy jest konieczne to szkło, bo się nie znam na tym, chciałabym jak najbardziej zabezpieczyć telefon, a etui z klapką raczej nie chcę :D właśnie zastanawiam się nad tym Spigen, dzięki! :)
@oczaki mam etui Spigen od samego początku (1,5 roku) i sprawuje się bardzo dobrze, dodatkowo kupiłem na początku tego roku folie taką co docinaja i naklejają na miejscu w Euro RTV AGD (ale podobno w innych tego typu sklepach też ogarniają, jakieś Media Markt etc.), i trzyma się elegancko do dzisiaj.