Wpis z mikrobloga

Takie memy w gorących oznaczają że s--s na wykopie jest czymś powszechnym (zakładając oczywiście że istnieje) a co za tym idzie, ogromną część użytkowników tego portalu stanowią normiki, moje pytanie brzmi co oni tutaj robią? jak tu trafili? przecież mają swoje drugie połówki, znajomych hehe spotkania i imprezki to po co jeszcze zatruwają nasz portal swoją obecnością? tak bardzo nas nienawidzą?
#przegryw
m.....0 - Takie memy w gorących oznaczają że s--s na wykopie jest czymś powszechnym (...

źródło: comment_1606768552iGkoNjAOPvlw79rERbpAUR.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pytanie brzmi co oni tutaj robią? jak tu trafili?


@mniejniz0: szczerze? Byłem przekonany ze wykop to taka internetowa zorganizowana mafia która potrafi ludzi wypromować, czy tez zniszczyć. Potrafią wyszukać w internecie ludzi po jednym zdjeciu, dokopać się do kompromitujących fotek itd. A tu taki c--j. Jest to portal ze śmiesznymi obrazkami jak demotywatory tylko większa liczba użytkowników, a jedynie co się udało wypromować to paru patostreamerow
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mniejniz0: mateusz zahorski to największy simp na tej stronie. Każdemu użytkownikowi, który potencjalnie jest dziewczyną liże dupę.
  • Odpowiedz
tak bardzo nas nienawidzą?


@mniejniz0: znaczy tak - nienawidzimy, ale wy tu przyleźliście i nawet nie wiem na c--j, jak macie kurahen. nie umiecie into filtry czy co?
  • Odpowiedz