Wpis z mikrobloga

@Kosmox30: gościu, pikseloza na tym ich śmiesznym dzifors kał to nawet na among us występuje... XD
BA co więcej słyszałem plotki, że na jeden procesor przypada 3/4 użytkowników XD przez co w grach procesorowych typu csgo na najniższych ledwo co wyrabia, żeby było te 60 fps...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kosmox30: zluzuj trochę majty. Po pierwsze, podstawowa wersja jest za darmo. Po drugie dzięki tej usłudze ludzie bez komputera lub konsoli są w stanie zagrać w grę na bardzo wysokich detalach lub nawet z rtx. Po trzecie grałem w darmowa wersję w Path of Exile i grało się bardzo komfortowo, lag praktycznie nieodczuwalny a gra działała płynniej niż na mojej maszynie. Po czwarte to RPG, więc lekki input lag nie zrobi
@Repulles: bądz mądrzejszy to też spadniasz.
Sama nvidia mówi że to nie jest do GIER ESPORTOWYCH
Nie trzeba być wybitnie mądrym żeby wydedukować że raczej przy takim Input lagu pograsz w csa ale lepiej bedzie ci sie grało na stacjonarce xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Avil: no dobrze odpal csgo to spadniesz z krzesła
@Repulles: zaraz, co to ma wspólnego z ilością rdzeni? Przecież CS:GO używa na dobrą sprawę dwóch a reszta leży odłogiem, jak na fizycznym PC. Rzeczywiście moc byłaby dzielona przez 4, ale tylko teoretyczna moc - zakładając że w grach obciążysz na pełne 100% 32 rdzenie serwerowe. Nie muszę Ci mówić chyba jak bardzo jest to nierealne bo gry przez Intela ładującego