Wpis z mikrobloga

Możesz polecić jakies dobre tabletki na uspokojenie bez recepty ofc. Próbuje rzucić palenie od długiego czasu i zawsze po miesiącu psychicznie mi złe i się denerwuje :(


@zmudeg: Na rzucanie palenia Nicorette Spray jest spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zmudeg: Psika się do ryja :D. Zalety to to, że (przynajmniej w moim przypadku) łatwo rzucić palenie i względnie szybko, natomiast wady są takie, że szybko uzależnia niestety i można sobie nowy nałóg wyrobić :D. No i w zależności od tego ile palisz, to różnie się to kalkuluje. Mimo wszystko jakoś ta forma przyjmowania nikotyny mi się podoba, chociaż pewnie to jak piecze przy psikaniu może zniechęcić
@baalder363: ja nie mam problemu z objawami fizycznymi rzucania spokojnie moge wytrzymac nawet bez tabexu. Tylko w pewnym momencie lapie mnie taki mocny zjazd psychiczny jestem #!$%@?, humor w dol i to trwa i trwa ... po tygodniu takiej meki mam dosc i wracam do palenia. jeden dzien i wszystko wraca do normy.
@makaronzjajkiem: w komputerze jest zapisane, który pracownik sprzedał dany lek. Może to był technik a nie farmaceuta? Warto wiedzieć, że będąc w aptece można poprosić o rozmowę z magistrem.
Myślę, że w każdym zawodzie znajdzie się takie osoby, które nie powinny pracować na danym stanowisku. Życzę ci żebyś znalazł swojego ulubionego farmaceutę, którego porady zawsze będą trafione :)
@kosti9191: bo to nie jest tak, że przychodzisz do apteki i mowisz "pani, daj mi lek na receptę". Od kwietnia zmieniły się trochę przepisy i farmaceuci mają więcej możliwości w wystawianiu recept. Wystawia się ja w zagrożeniach zdrowia lub życia, wtedy gdy nie ma możliwości kontaktu z lekarzem, gdy potrzebujemy nagle zażyć lek a np. pojechaliśmy gdzieś i go nie zabraliśmy. Nie wszystkie leki można tak wydać, np. psychotropów, narkotycznych. Farmaceuta
@rochto: Przecież teraz jesteśmy w większości przypadków jedynym wykwalifikowanym pracownikiem ochrony zdrowia, do których mogą przyjść pacjenci. Lekarze ich nie chcą, więc przyłażą do nas. A jak są niemili to niech zapomną o tym, że dostaną coś na receptę farmaceutyczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)