Wpis z mikrobloga

Oceny Autosport.xD.com za GP Bahrajnu

Hamilton 10
Sainz 10
Pérez 10
Verstappen 9
Norris 9
Leclerc 9
Gasly 9
Ricciardo 8
Russell 8
Giovinazzi 8
Albon 7
Bottas 7
Ocon 7
Latifi 7
Räikkönen 7
Magnussen 7
Stroll 7
Kvyat 6
Vettel 6
Grosjean N/A

#f1
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ghuthek: Russel 8 za stratę kilku pozycji na starcie i potem po prostu jechanie, Ver 9 za trzymanie się na dupie Hamiltona Redbullem, gdzie Albono nie potrafił się nawet przymierzyć do Pereza. No tak, legit xD
  • Odpowiedz
To samo dzieje się w UK z piłkarzami. Tylko jakiś młody Anglik kopnie piłkę prosto to już w mediach jest określany drugim Ronaldo. Pompują oczekiwania i wychodzi jak wychodzi.


@xDgg: piłkarze jeszcze mają ten "luz", że na jego miejsce w jakimkolwiek by nie był klubie jest 20 od strzała chętnych go godnie zastąpić. Więc mają presję taką czysto sportową, by #!$%@?ć i być lepszymi.

A Russell? Chłop ma idealne miejsce by mieć wywalone jajca. Brytyjczyk, rodowity, z krwi i kości, w dodatku nie czarny, więc pompowany przez ich media ile wlezie. W dodatku kontrakt z brytyjskim zespołem. Zero presji z tyłu, bo nikt do taczki wejść nie chce, zero presji z przodu, bo wystarczy że pojedzie jako tako i już plan dnia wykonany, nawet gdyby wyprzedził tylko Haasa i swojego kumpla z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ragnar-lodbrok-1992: mam to samo. Od wypadku Kubicy lata temu przestałem oglądać, co jakiś czas coś przeczytam ale tagu nie blokuję bo lubię poczytać o Gekonie Bezpunktowcu i jego kolejnych rekordach ale fakt, idzie się #!$%@?ć jak dają mu 8 XD
  • Odpowiedz