Wpis z mikrobloga

#druk3d

Mireczki, macie może jakis pomysł na taka sytuację? Ender 3 v2 gubi mi się przy większych elementach. Próbowałem wydrukować pusty w środku walec, 10cm zew, ścianka 4mm. Kolejne warstwy zaczęły się tak rozjeżdżać, ze walec zaczął wyglądać jak wijący się wąż. Wydrukowałem kostkę 2cmx2cm, wyszła idealnie.
Narysowałem taki testowy kwadrat 12cmx12cm i ścianka 4mm, drukowało go dokładnie tak samo jak ten wcześniejszy walec. Kolejny wydruk tego samego obiektu się odkleił, a po zmianie offsetu i kolejnej próbie którąś z początkowych warstw chciało drukować poza stołem.
Gdzie mogę szukać problemu?
pawel1410 - #druk3d

Mireczki, macie może jakis pomysł na taka sytuację? Ender 3 v2...

źródło: comment_1606656878REItTTjUg8t4P8uV8mDwew.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: Cholera, ale jestem debilem. 3,5h temu wrzuciłem wydruk z cury z tego profilu z twojego linka, ale nie zaglądałem w ustawienia. Po prostu zaimportowałem, slice i na drukarkę. Teraz patrzę, znowu poprzestawiany. W Curze travel speed 150, initial layer travel 125. Nowe ustawienia już jutro sprawdzę, bo już ze strony współdomowniczki widzę ten wzrok i oscentacyjne "ohh jaka cisza" po wyłączeniu. Na razie to z drukarką śpię, zaraz będę
  • Odpowiedz