Wpis z mikrobloga

@wytrzzeszcz: Mamy 23% kobiet w Polsce w grupie 20-34 które nie pracują ani nie uczę się. Dotychczas inni płacili za ich życie, i aktualnie potrzebują poczucia bezpieczeństwa (zapewnień, że inni nadal będą łożyć na ich życie i utrzymywać ich prawa i lifestyle).
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: bardzo ciekawe xD. To ten Tomasz Wróblewski który przehandlował swój liberalny życiorys w zamian za profity od pisu xD? Kompletna manipulacja i ignorancja faktu, że katalizatorem protestu był zamordystyczny zamach na ustawę o aborcji. Nikt tam nie domaga się żeby za niego płacić. Wróblewski widzę w formie, przykry upadek człowieka.
  • Odpowiedz
@Okayama: chcesz porozmawiać o prawie i o przestrzeganiu konstytucji? Proszę bardzo, ja przeczytałem kilka komentarzy do konstytucji, w tym do art. 38 i w żadnym z nich nie spotkałem się z interpretacją jakoby zapis o prawnej ochronie życia wykluczał aborcje z powodu wad płodu. Prezentowany jest pogląd zgodnie z którym konstytucja wyznacza ogólne zasady, nie jest jednak jej rolą rozstrzyganie tak znaczących sporów światopoglądowych i takie kwestie pozostają do uregulowania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@SRzeyamlon: a to nie jest tak że kobiety w tym wieku rodzą i opiekują się dziećmi? Może stąd ta rozbieżność między kobietami a mężczyznami
  • Odpowiedz
Jakby ktoś chciał sobie poczytać o koniunkturalizmie Wróblewskiego:

Tomasz Wróblewski to były redaktor naczelnym tygodnika „Newsweek Polska” od początku istnienia pisma w 2001. Wcześniej w latach 1986–1990 korespondent Radia Wolna Europa z Waszyngtonu.

Znany od początku swej dziennikarskiej kariery z obrony wolnego rynku i szerzenia swobód obywatelskich. Tyle że to już odległa historia.

Wszystko zmieniło się, gdy „wysadziła” go afera z trotylem. W 2012 r. jako szef „Rzeczpospolitej” opublikował tekst Cezarego Gmyza, który miał być dowodem, że pod Smoleńskiem nie doszło do katastrofy, lecz do zamachu. Prokuratura natychmiast rewelacje o trotylu w samolocie wyśmiała, a Wróblewski decyzją właściciela „rzepy” wyleciał z pracy.

„Dwadzieścia sześć lat mojej pracy zawodowej rozsypało się” – przyznał.
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: ja #!$%@? jak 1/4 kobiet w wieku 20 - 34 nie pracuje jak jeszcze doliczyć do tego studenciaków to wyjdzie że 30% kobiet nie pracuje, a później dlaczego jesteśmy biedni w tym samym czasie szwecja 8% niemcy 15% xd
  • Odpowiedz
@Positano1: tam kobiety pracuja wiec sa bogaci a nasze na utrzymaniu cucka albo gownostudia zaoczna europeistyka czy cos takiego, zeby chociaz dzieci jak w afryce rodzily to by byly przydatne, ale one tylko leza zra i spia( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kosmiczny_pies_Kazak: to ciekawe co wymieniłeś, ale nie wiem w takim razie jak nazwać te krytykujące działania rządu felietony na yt i pochwałę kapitalizmu USA, rozdwojeniem osobowości? Graniem pod publiczkę? Nie wiem jak interpretować jego działalność.
  • Odpowiedz