Wpis z mikrobloga

@SeekSouls: Ściany zawsze malowałam tylko na jeden kolor :D
To zależy co to miałoby być. Taki obrazek, który wystarczy namalować mając szkic/kontury to pewnie tak. Ale jakieś zaawansowane obrazy lub malowidła to raczej nie. Nie jestem żadną malarką ani artystką, umiem tylko trzymać pędzel lub kredkę w dłoni
@dwa__fartuchy: To pytam, ale to już trochę nie aktualne, bo cudem się zaszczepiłem 29 października zażartowałem do ladnych pań aptekarek;) że to niejsko prezent na urodziny mi zrobiły bo za dwa dni miałem (zadzwoniły że mają kilka sztuk) Bo ja muszę się szczepić co roku jestem podwyższonego ryzyka przewlekła choroba. A chodziło mi właśnie jak u was w tym miasteczku sytuacja w aptece wygląda ze szczepionkami przeciw grypie? Ja w sumie
@porBorewicz07: w Poznaniu było tak samo jak wszędzie :/ przyjeżdżało po kilka opakowań do apteki, a lista oczekujących była nieskończenie długa. Ostatecznie może z 10% tych zapisanych osób dostało szczepionkę. Potem już nawet nie zapisywalismy ludzi, bo nie było sensu. Teraz na stanie mamy jedynie te dla dzieci donosowe