Wpis z mikrobloga

@Referak: Ponieważ być może @E-Seven jest w obozie któremu się wydaje, że miasto to powinno mieć kilkadziesiąt metrów przestrzeni między budynkami, inaczej to nie jest poprawna urbanistyka ( ͡° ͜ʖ ͡°). Niestety panie i panowie, ciasne miasta są efektem kosztów gruntu, który (jako dobro ściśle ograniczone) jest bardzo skończonym zasobem. Co więcej, to ciasne miasta zapobiegają city sprawlowi i rozciągnięciu infrastruktury, a nie rozwalone na
  • Odpowiedz
@programista4k:
I szybko się okazało, ze dobrych gruntów w atrakcyjnych miejscach jest jak na lekarstwo. Mając do wyboru Wole albo daleki Ursus za Niedzwiadkiem, Wlochy, Bialoleke to co byś wybrał? Widzac Warszawe za kolejne 30 lat to wolisz żeby wchlonela Piaseczno czy Łomianki, albo postawila gigantyczne osiedla na Choszczówce, i borykala sie potem z dociagnieciem infrastruktury i komunikacji? Czy też raczej żeby zabudowa w zasięgu obecnej infrastruktury była gestsza?
  • Odpowiedz
@programista4k:
Praca zdalna sie skonczy wraz z wirusem, bo koordynowanie interdzialowych projektow po teamsach to jest koszmar. Zbysio poszedl zaparzyc herbatke pol godziny temu [autocenzura] jego [autocenzura].

A na Woli na wtornym to... Powodzenia. Znajdziesz, ale będziesz płakał. Raz na ruski rok sie trafi jakas perelka z osiedla za Moczydlem czy na Zawiszy, ale wiekszosc to stare PRLowskie kamienice bez miejsc parkingowych, ze #!$%@? instalacjami, mopsem pod blokiem albo pato
  • Odpowiedz
@dodamem3: wynajmowałem wiele mieszkań na woli z rynku wtórnego i było git.
Nie skończy się praca zdalna wraz z wirusem, ludzie nie będą chcieli oraz firmo się to nei opłaca, upowszechniła się.
  • Odpowiedz
@programista4k:
Caly menagement w mojej i leadowie uwazaja ze przejscie na zdalna bylo gigantycznym bledem. Oszczednosci na biurze sa niczym wobec całkowicie rozwalonego pipelinu - to co kiedys zajmowalo 2 godziny teraz zajmuje dzien. Jezeli masz jakkolwiek bardziej skomplikowany pipe niz tylko klepanie kodu to zdalna jest udręką. Wracamy do biur zaraz po szczepionkach.

A na Woli na wynajem to oczywiscie ze znajdziesz. Ja mówię o kupnie.
  • Odpowiedz
@programista4k: Reklama, z tym że kompleksowo - od apek, przez wizualki po realizacje fizycznych instalacji (w tym ruchomych). Ja jestem el kierowniko kreatywny, ale często muszę spinać kodziarza od shaderów czy tooli dla grafików z jednej strony, wymienić uwagi między stroną koderską i artem do apki, ogarnąć montażystów i samych artystów, a do tego być stale na nasłuchu z marketingiem i klientem. Nie mogę się już dosłownie doczekać aż ta
  • Odpowiedz