Wpis z mikrobloga

W związku z donosami do różnych redakcji, jako że Uwaga TVN zainteresowała się sprawą prosiłbym kto ma screeny czy jakieś dodatkowe materiały obciążające znanego wszystkim nam człowieka, prosiłbym o wysyłanie mi tego w wiadomości prywatnej, trochę moja baza materiałów była zbyt skromna i redakcja poprosiła mnie o więcej kwitów na naszego otyłego ananaska. I kto wie może osobiście sam Rysiu Cebulka zajmie się sprawą.
Im więcej wypowiedzi rudzielca tym lepiej.
#kononowicz
  • 10
  • Odpowiedz
Koniecznie zdalne sterowanie telefonem Konona, wydzwanianie i męczenie Krzycha telefonami przez Vornesta a potem wrzucanie tego na swój czy tam Majora kanał, dostęp do komputerów Majora, Pawła z Warszawy itp.
  • Odpowiedz
@andrzej-roman:
wykorzystywanie schorowanego człowieka w celach zarobkowych - główny zarzut, tutaj jako dowód kanał mleczny człowiek oraz kanał centrali, zapewnienie w szpitalu o opiece, która jest bezwzględnie potrzebna przy stanie jego, a w rzeczywistości brak opieki, opiekę tą miał sprawować człowiek który uzależniony od inhalowania się rozpuszczalnikiem, pomontowane kamery, w tle domek drewniany
+ mogą zasięgnąć info bezpośrednio z MOPSu w Białymstoku, przejrzeć filmiki i to jak się "opiekun" odnosi do
  • Odpowiedz
@Meserole: O tym poinformowałem, to co znalazłem na szybko otrzymali, o Vornestach i innych takich też dałem znać (tak Vornest kasuj materiały jakby co, ale są zapisane i tego nie skasujesz) ;)
Gorzej z materiałami gdzie pada właśnie coś na temat blokad połączeń spoza książki adresowej itd
@KingDice: Dzięki, ostatni jego wpis potwierdzający że to kłamca, nie ma dostępu do konta, ale hasła sms z banku potrzebuje, śmiechu warte.
  • Odpowiedz
@Meserole: Na pierwszą wiadomość już mi odpisali, poprosili tylko o rozwinięcie tematu naszego gwiazdora i jego wspólników, dlatego zbieram materiały filmowe i zdjęciowe bo jak to piszę to aż sam nie wierzę że ktoś taki może żyć i patrzeć każdego dnia w lustro, a co dopiero osoba spoza Uniwersum.
  • Odpowiedz