Wpis z mikrobloga

@hejk4: to, co zrobiłaś, to kontaminacja - połączenie w jedno słów szpatułka i łopatka, które teoretycznie znaczą to samo. Coś jak z określeniem w każdym bądź razie, które jest połączeniem w każdym razie i bądź co bądź
( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HrabiaZet: @hejk4: ale gdzieś czytałem, że silikonowe są zdrowsze i w sumie całkiem do mnie to przemawia. W drewnianych gromadzi się podobno sporo baterii i grzybki mogą być też
@ArekJ: no ja jakoś temu nie ufam, to się do gorącej patelni nie przyklei/nie roztopi? Drewno to się chyba z czasem takie ciemne robi - już "wygrzane" to chyba nie, aha no i - myję to :) Jak nie mam pod ręką takiej drewnianej szpatułki czy łyżki to #!$%@? nie ma gotowania, nie ma opcji :) W nienawiści do silikonu - tak zostałem wychowany!
@hejk4: tak, podobnie.

@HrabiaZet: nie przyklei się i się nie przypali. Chyba, że zostawisz tak na 30 minut. No właśnie - myjesz. Czyli wcierasz ten brud w "przerwy" w drewnie + drewno sobie pije wodę, która schnie w nim bardzo długo.
@ArekJ: Myślę, że po jakimś czasie już "nie pije" jak i ja zresztą... a te silikonowe to #!$%@? jakaś krótkie i nie oprzesz o brzeg patelni bo rączka przeważnie plastiku, mam kilka, mogę jutro przetestować, żadnej nigdy nie używałem.