Wpis z mikrobloga

@Klauzula_wykonalnosci: Dokładnie w tym samym, przy przystanku Rubinkowo Centrum. Brałem na drogę 2 paszteciki kapus-cebula, kilka browarów na dobicie się w domu i przez boisko IX LO ruszałem dalej w stronę Konstytucji. xD

No, chyba że po drodze mijałem tę całodobową piekarnię na Grudziądzkiej, to żarcie brałem tam, oni Paluszkowi dostarczali. Ale widzę teraz po info z Google, że i ta piekarnia nie działa już 24h. ( ͡° ʖ̯
@Onde: ŁO PANIE. nie pytaj ile razy wracałem z buta z placu katarzyny, tylko po to żeby kupić sobie zupkę za 70 groszy czy po ile to było, opierdzielić w mieszkaniu vis a vis (Łyskowskiego 40, pamiętam do dziś :3) i dopiero legnąć xD a nie zapomne jak tam gumki kupowałem xD no śmiesznie śmiesznie
czekaj czekaj czy to nie wlasnie się bardzo zdziwiłem ze w biedronce w Toruniu nie można było kupić alkoholi wysokoprocentowych? XD starówka najpiękniejsza w Polsce chyba, ale tak to niezłe jaja macie tam


@Anoniemamowy na starym mieście jest ograniczona liczba punktów z koncesją na wysokoprocentowe. Poza starym miastem i może paroma wyjątkami jest jak wszędzie.