Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej.

Mój problem dotyczy mojej pewności siebie.
Żyłam sobie dobrze z niebieskim. Było wszystko dobrze, ale teraz czuję, że za bardzo do siebie biorę jego uwagi, które stara mi się przekazać delikatnie i bardziej w rodzaju wskazówek.
Każde jego zwrócenie mi uwagi na wyglad czy seks kończy się tym, że porownuje sie do innych par (inne maja wszystko super, tylko jak zwykle ja jestem wybrakowana).
Jak chodzimy po sklepach to podsuwa mi ubrania, które są seksowne, ale ja nie wyglądałabym w nich dobrze (lekka nadwaga). To mnie dobija, bo wiem że nagle że mnie nie zrobi idealnej laski 45kg z ciałem jak z okładki. Takie działania doprowadzają mnie do rozpaczy i poddania, a nie motywacji.
Każde jego zagranie przeżywam dwa dni. Czuje niesmak, brak akceptacji mnie, choć ja to akceptuje W 100%... mam siebie dosyć..

Chciałam się wygadać. Ps. Odchudzam się powoli, wchodzę w spodnie 38, w bluzki czasem 36, jeszcze dużo przede mną..

#dieta
#zwiazki
#ubrania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fc14bf8b554c8000ab00d70
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 16
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: skoro z toba jest to podobasz mu sie taka.
Ja nie mam nog modelki, w sumie to mam krotkie i krzywe. Chlopak podarowal mi ponczochy to zalozylam - najwyrazniej chce mnie w tym widziec, to mu sie podoba. Nie doszukiwalabym sie w tym "docinek" a po prostu drobne podkrecenie.

Aby nosic wieksze dekolty lub obcisle ciuchy nie musisz miec figury 10/10. Najwyraznie on chce widziec twoje nieidealne cialo podkreslone zamiast
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania o ile nie masz 12 lat i 140cm wzrostu to rozmiar 36 jest wrecz maly. Przyjmij tez do wiadomosci, ze facet naprawde moze nie zauwazac Twoich "boczkow" czy celulitu, bo go to zwyczajnie nie obchodzi a sugerowanie Ci seksi ubran jest spelnieniem jego wyobrazenia i fantazji z Toba, a nie wytykaniem Ci wad. Serio-mniej wykopu, wiecej rozmow z niebieskim.
  • Odpowiedz
ElfickiSzejk: @Mijun: O jaki łaskawca :D szansę jej daje :D Moim zdaniem to ona powinna dac sobie szansę na kogoś kto ją akceptuje a nie próbuje przerobić pod swój gust. Obrzydliwe to młode pokolenie samców, łaskawie dają szansę tym ich w mniemaniu "gorszym" (gorsza bo zmiana jej potrzebna). Teraz ona powinna go przerobić na Gosslinga łącznie z operacją kształtu głowy.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania O ile nie masz <150 cm, to rozmiar 36/38 jest już całkiem spoko, to są fajne proporcje i można wyglądać dobrze i seksownie. A Twoje kompleksy pewnie Ci przesłaniają faktyczny obraz siebie i niewiele widać tej akceptacji siebie. O ile niebieski nie mówi Ci, że jesteś gruba i nie "poluje na Ciebie z harpunem" , to jak sama napisałaś, za bardzo bierzesz do siebie jego uwagi (przeżywanie 2 dni to, że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: JEsli CI nie mowi ze jses gruba albo jesz za duzo, to gwarantuje Ci, ze mu sie podobasz taka jaka jestes. I on to podsuwa bo chce zrealizowac z Toba fantazje albo podkrecic temp w lozku.
Mialem kiedys taka laske co sie wstydzila wszystkiego. REalnie miala o jakies 10 kg za duzo. I czesto nie docieralo do niej, ze mnie t nie interesuje czy ma jakies rozstepy na brzuchu czy
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ElfickiSzejk:
Obrzydliwe to mlode pokolenie samic myslacych, ze zasluguja na lepszego bez zadnego wysiłku, nie doskonalac w sobie nic. Kupno seksownego ubrania lub zrzucenie jednego kilograma? Niewyobrazalne! To niech on sobie zrobi operacje czaszki. XD odplynelas niezle.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ej ale jak czujesz się sama z sobą dobrze, w swoim ciele, to nic na siłę, pogadaj z nim szczerze i powiedz mu jak na ciebie wplywają jego uwagi. tak prosto z mostu. i trochę się też zdystansuj - może on ci te ubrania podsuwa, bo chciałby cię w takich zobaczyć, bo według niego wyglądałabyś w nich super? w ostateczności możesz je zakładać tylko na wspólne wieczory, a nie do
  • Odpowiedz