Wpis z mikrobloga

Mirki,
Ustawiłem się z laską z tego facebookowego Tindera. Laska najpierw napisała, że się spóźni 20 minut (o godzinie spotkania, więc już czekałem), potem kazała mi przyjść w inne.miejsce - oddalone 20 minut od ustalonego miejsca spotkania xD to jej napisałem, że to nie ma sensu i #!$%@?.
No i #!$%@?łem.
Ona potem jeszcze coś z wyrzutami, jakbym zrobił coś złego.
Postąpiłem z rigczem, czy #!$%@?łem?
#tinder
#randki
#przegryw
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
  • 40
  • Odpowiedz
@BydlateBydle92: #!$%@?łeś już w ogóle umawiając się z jakimiś kartonowymi pudłami stamtąd...daj numer konta, wyślę Ci na Rokśe pójdziesz jak cywilizowany mężczyzna z godnością a nie jakieś przejechane niewiadomo co
  • Odpowiedz
@Chancock
: > #!$%@?łeś bo trzeba było iść do domu po 15 minutach, nie po 20

az mi się przypomniała jedna randka. umówiłem się z nią w konkretnym miejscu i godzinie. Kontakt tez przed samym wyjściem. Jestem na miejscu.. jej nie ma, kontaktuje się cisza.. mija 17 minut, dobra idę do domu.. to mi przysyła zdjęcie z okolicy.. Bez żadnego słowa tylko zdjęcie z okolicy. pytam się gdzie jesteś itp, to że już idzie że parkowała że to że tamto. No ale dobra mija 25 minut jej dalej nie ma, 30 minut dalej nie ma, znowu cisza. mija 37 minuta, mówię dobra #!$%@? mnie to, zacząłeś już iść, wiadomość od niej gdzie ja jestem bo ona na mnie czeka... jak czeka jak tu 37 minut stoje i widzę z daleka we wszystkie kierunki.. Piszę jej o tym, a ona mówi że na mostku na górze sobie czeka.. wspominany mostek był około 100m dalej za drzewami i na górze. Idę i myślę sobie co ona jakaś jebnięta jest czy co.. przywitałem się i zapytałem czego tutaj stoi jak nie tutaj się umawialiśmy.. nic chyba nie odpowiedziała xd i ogólnie była taka jakaś niemrawa. Poszliśmy do lokalu bo to grudzień był to zimno i ciemno.. ta z menu wybrała sobie najdroższą pozycję i miała jeszcze uwagi do kelnerki przy zamówieniu że ona by chciała to inaczej podane XD
Gadamy gamy, i nagle poczułem się jak na rozmowie kwalifikacyjnej. gdzie się widzę za rok, gdzie się widzę za 5 lat, jak mieszkam, jakie mam plany..Ogólnie totalnie innymi ludźmi byliśmy. Ona nacisk na karierę, firmę tam jakąś swoją prowadziła. Pod koniec już nie chciało mi się rozmawiać, kompletnie nie tego szukam, a i tak nam się nie klei a i początkiem #!$%@?ła.
Standardowo nie zająknęła się że ona za siebie zapłaci, tylko facet obligatoryjnie
  • Odpowiedz
@BydlateBydle92: Zjabałeś. To był test!

Powinieneś kupić kwiaty i czekoladki, a nie się zwijać, bo książę musiał czekać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Patrzcie go jaki obrażalski ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Biedna dziewczyna, będzie musiała teraz napisać do rezerwowego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Niecały rok później bo mamy wspólnych znajomych że tak powiem, okazało się że rozłożyła nogi przed jakiś gościem który ma trójkę dzieci i każde z inną xd no i nie tak dawno urodziła mu dziecko.. za pewne ona będzie wyjątkiem, a nie kolejną której zrobił dziecko i zostawi xd.


@r5678: może szukała łobuza, dlatego pytała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O Jezu, kolejny książę xd
  • Odpowiedz
To już nie dajemy ludziom szansy za to że są ludźmi i nie zawsze da się wszystko zaplanować na perfekt? Szczególnie jeśli kontakt pisemny był niezły i można było z tego coś ukręcić. Dziwni jacyś jesteście.


@Edom: za pierwszym razem każdy tak myśli

Za setnym już wiesz że skoro dorosły człowiek nie potrafi przyjść na umówione spotkanie o czasie, to jest zwyczajnym idiotą i bez żalu kasujesz kontakt ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@majkel_bialkov: stare dzieje.. wiesz dla mnie to nie problem. Ale dużo to mówi o kobiecie. Moja eks np.. była w umówionym miejscu przed czasem aby się nie spóżnić..zapłaciła za nas ona.. za siebie i za mnie.. bo akurat lody kupowaliśmy, potem poszliśmy jeszcze na piwo to ja wtedy kupiłem.. i tak to normalnie powinno wyglądać..

Inna jeszcze, o której będe, żeby ona nie była wczesniej bo to nie może być
  • Odpowiedz
@BydlateBydle92: Raz miałem podobnie, tylko triochę bliżej. I żałuję że się mimo to pofatygowałem, jakaś świrnięta się okazała albo na proszkach uspokajających czy ki #!$%@?. Pamiętam rzecz charakterystyczną bardzo świeciła się jej skóra na twarzy..
  • Odpowiedz