Wpis z mikrobloga

  • 65
Moja Julka chyba robi sobie dzisiaj wychodne, bo od dwóch godzin mizdrzy się do lustra jak głupia. Na moje pytanie „gdzie idziesz?”, odburknęła tylko „do koleżanki, nie interesuj się”. Tiaa, do koleżanki, w nowej bieliźnie i sukience bez stanika. Jakoś nie chce mi się w to #!$%@? wierzyć. Wspominała coś dwa tygodnie temu, że idzie na wieczór panieński, ale nie wiedziałem, że na takich imprezach obowiązuje strój wieczorowy. Co mam robić mireczki? Pozwolić jej iść czy dzwonić od razu do jej matki i powiedzieć co córunia odwala? Niedawno też przyciąłem ją jak esemesowała z jakimś Oktawianem. Wyłgała się i powiedziała, że typ jest gejem. Nie minął miesiąc i znowu ją #!$%@? swędzi. Czy wszystkie laski mają ten gen zapisany we krwi czy tylko moja jest taka frywolna? Nie wiem, czy jest w ogóle sens walczyć o ten związek… Ostatni raz jak wziąłem dupę z tindera. :(

#pokazrozowegopaska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #plodnajulka #prokuratorboners #ladnapani #ladnadziewczyna #tinder #zwiazki #seks #blackpill #przegryw #harlekinydlaprzegrywow
daeun - Moja Julka chyba robi sobie dzisiaj wychodne, bo od dwóch godzin mizdrzy się ...

źródło: comment_1606491958QOfb5pK3PezKhRTEkOxTCY.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@daeun: buhaha zadzwoń i poskarż się Mamie dużo to da. Jeśli nie macie do siebie zaufania to nie ma po co to ciągnąć
  • Odpowiedz