Wpis z mikrobloga

Chciałem sobie kupić wrist wrapy. Nic mnie nie boli w nadgarstkach i chcę żeby tak zostało :D . W związku z tym dwa pytania:

1. Czy znajdę coś lepszego do powiedzmy 100 zł niż polecane tutaj czerwone Monstery?
2. Bardziej ogólne - dlaczego jest podział na słabsze i mocniejsze opaski - np. monster ma właśnie czerwone i niebieskie. Skoro im sztywniejsze opaski tym lepiej [bezpieczniej], to czy zatem wszyscy nie powinni używać tylko niebieskich niezależnie od ciężaru?

Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mikrokoksy
  • 3
@Mathieu_: ja mam owijki ze strenght shop, były tańsze od monsterow, a imo spisują się dobrze. No za mocno zawinięta i za sztywna owijka może ci bardziej zaszkodzić niż pomoc (tak jak mocne taśmy zawiązane na beton jak siadasz mniej niż dziewczyny w 72-)
@Mathieu_: No będziesz miał tak mocno związane ze nie będziesz w stanie ścisnąć sztangi. Jak sobie tak na chama zwiążesz to tak śmiesznie się palce zaczynaja układać, jak dziób ptaka. Nie będziesz miał siły przeciwstawić się taśmie żeby mieć jakiś ruch w nadgarstku. Ale to tylko moje zdanie