Wpis z mikrobloga

Zresztą on wspomniał i raczej się z tym zgadzam, że książka od początku mogła być droższa i kosztować 49zł, ale podszedł asekuracyjnie i premiera była po 39zł.
@terrarek: skoro on może ustalać cenę jaką chce to ja też mogę wyrazić opinię, że wydanie jak na q&a w formie książki jest to cena #!$%@?. Nikt mu nie broni tego robić, może robić co chce, ale skoro jest osobą medialną to mam prawo to ocenić i skrytykować. Czego nie rozumiesz?
@RZM_4 wszystko rozumiem, ale chyba niewiele czytasz i niewiele kupujesz książek więc nie masz świadomości ile kosztują publikacje osób będących aktualnie w centrum zainteresowań. Ostatnio przeczytałem dwie, osób które lata tej największej sławy mają już za sobą, Maleńczuka i Staszczyka, obie w formie wywiadu i obie w cenie 40zl. Gonciarza jeszcze nie kupiłem, ale kupię bo mnie interesuje jego osoba i twórczość, więc czy to bedzie 30, 40, 50zł to nie zrobi
@RZM_4: Myślałam aby ją kupić, tak o. Dla wyrobienia własnego zdania nt. książki. Ale w czasach, kiedy większość wysyłek książek jest za free (jeszcze w black friday!) to... to 16zł za wysyłkę. Nie. Jestem cebulom i jusz.