Wpis z mikrobloga

Ktoś wie dlaczego Pepper ma tak rygorystyczne podejście do religii w Polsce? Wrzuciłem audiobooka biblii i w kilka minut skasowany i ostrzeżenie. W regulaminie jest faktycznie "Okazje o charakterze religijnym." więc się wykłócać nie będę, ale myślałem, że tyczy się to bardziej dewocjonaliów niż audiobooka biblii xD Jak ktoś wrzucił płytę Kazika która ani nie była okazją, a do tego była wrzucona w momencie politycznego rozgłosu to problemów nie było chociaż dwa punkty w regulaminie złamane, jak ktoś wrzuca kask dla kurczaka to też beka. Do tego, ani niemiecki, ani rosyjski pepper nie ma punktów o okazjach na tle religijnych. Czy coś się kiedyś odwaliło, że tak jest czy po prostu to nadgorliwość moderacji?

#pepper #religia #pytanie
  • 4
@ziemniag: Ne lubię takiego generalizowania lewo/prawo, dlatego zapytanie wysłałem również i do nich, ciekawi mnie po prostu czy coś się kiedyś odwaliło, że mają takie podejście, czy faktycznie ktoś tam ma uraz i zrobił sobie taki podpunkt pod własne przekonania i nadgorliwie usuwa nawet oferty które można w pełni uznać za neutralne.
@dominic0: jakiś czas temu była tam okazja na darmową biblię w jakimś mało znanym przekładzie, niestety nie mogę teraz odszukać, ale nie wykasowali. Widać zmienili zasady. Pepper to już nie ten sam pepper co kilka lat temu jak był mniej popularny.