Wpis z mikrobloga

#polityka #neuropa #bekazpisu #takaprawda #heheszki #oswiadczenie #uniaeuropejska #4konserwy

Pan Rabke wam powiedział, a wy nie uwierzyliście i się zapieraliście.

W ogóle mi nie żal tego narodu narodowych polskich ...... tu już sobie sami dopiszcie.

PIS wyleczył mnie z poczucia wspólnoty narodowej. Nie chcę być Polakiem, wstydzę się bycia Polakiem, nie lubię Polski i Polaków, wolę być bezpańskim Europejczykiem niż Polakiem, gdyż naród ten wystawia na piedestał nieuków, ciemniaków i dzbaniarzy o siermiężnym zacięciu. Każdy zdrowo myślący wiedział, że wielka szarża ułanów polskich na Brukselę się nie uda.
źródło: comment_1606424346jc6gubbTHXbOgDedg8Sm4g.jpg
  • 13
@Rabke: Polska też jest płatnikiem netto. Polecam wpis na blogu lewicowego ekonomisty Pikettiego.

Between 2010 and 2016, the annual outflow of profits and incomes from property (net of the corresponding inflows) thus represented on average 4.7% of the gross domestic product in Poland, 7.2% in Hungary, 7.6% in the Czech Republic and 4.2% in Slovakia, reducing commensurately the national income of these countries
@lewackie_japko: Widać że nie potrafisz czytać w obcym języku, mowa jest o wyprowadzonym kapitale, a nie składkach. To że kapitał jest wyprowadzany to oczywistość, bo to obcy kapitał tu zainwestował. Gdyby nie ten kapitał to było nie było nawet czego wyprowadzać.Właściciele kapitału zbierają owoce swojej pracy, ZGROZA, RABUJOM POLSKIEM!
Nie chcę być Polakiem, wstydzę się bycia Polakiem


@Rabke: Wstydzić to się można jak kradniesz albo przepijasz wypłate i nie dajesz dziecku jedzenia przez to. Na bycie Polakiem nie masz wpływu, a jedyne co się liczy to czy jesteś w porządku wobec osób które cię otaczają. Szanuje się ludzi za to kim są, a nie za to czy czasem nie pochodzą z kraju 3 świata.
@lewackie_japko:

1. porównywanie transferów z budżetu UE albo do niego z zyskami prywatnych podmiotów to jest szczyt debilizmu. inaczej tego się nazwać nie da.

2. wbij sobie do głowy, że zyski prywatnych firm są (uwaga) prywatne. niezależnie od tego czy to firma polska, niemiecka, holenderska. tak to działa w gospodarce kapitalistycznej. polskie firmy działające w UE czy na Ukrainie też transferują zyski.

3. tak jak mówi @Rabke Holendrzy SĄ płatnikiem