Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kejran: a ja serio mam nadzieję, że wyjdzie z tego wszystkiego przyzwoite Daily, które będzie komfortowo i bez stresu wozić dupe a przy okazji nie wyglądać jak ostatnie g---o. Powodzonka Mirku, ratuj auto jeśli ma na to aspiracje bo zawsze warto
  • Odpowiedz
@irecky Wystarczy, że kiedyś byłem w ASO BMW i spytałem ile kosztuje wymiana oleju w silniku ( ͡º ͜ʖ͡º)


Dokładnie, ja raz do ASO Mercedesa podjechalem. Za podpięcie do kompa 500 zł piękny kawalerze. Fakt, dostajesz w tym czasie zajebistą kawę :) Po czym stwierdzili, że trzeba by sprawdzić wiązkę (koszt 1000-1500 zł), a jak wiązka będzie ok, to wymienić komputer (koszt 10000-15000 zł).
A, jak
  • Odpowiedz
@zt_im: na początek skrzynia 6hp26 w której siada mechatronika i hydrokonwerter, silnik n62b44 jest znany z tego, że jak się z niego olej nie leje to go nie ma, to samo z płynem chłodniczym. Żeby to doprowadzić do porządku potrzebna Ci legendarna już rurka idąca przez blok silnika, uszczelki, termostat z rynku amerykańskiego (otwiera się przy 85 stopniach, a nie tak jak europejski w okolicach 105) na chwile z wyciekami
  • Odpowiedz
@Klasowsky oj tak byczq

Mój silnik po dwóch płukankach przestał brać olej, mimo turbiny.

Wymieniłem olej w skrzyni, to mi dziadek, stary taryfiarz, wróżył, że może zaszkodzić. A o oleju silnikowym 5W40 nawet nie słyszał. W sumie co mu się dziwić, jak od 25 lat jeździ w124 250D XD
  • Odpowiedz
@wchodzacy_w_przegryw: zdrowa baza coupe 2.5 + kompletowanie rarytasow i mpaka + gwint, szerokie koło, ori szpera + inne mody i bieżące naprawy. To się tak wydaje ze to jest nic ale łatwo to uzbierać. Obczaj sobie "syndykat" to będziesz wiedział w jakim stylu robie auto
  • Odpowiedz
@Djkudlaty: O to rozumiem w patrola pakować siano czy zrobienie jakiejś kosmicznej mocy z 330d w bmw
Jakby co to mity o 4.7 w jeepie czy też głowicach w patrolu to niestety prawda.
Przekonałem się na własnej skórze.
  • Odpowiedz
czy też głowicach w patrolu to niestety prawda.


@wchodzacy_w_przegryw: Jako w miarę szczęśliwy posiadasz zd30 póki co nie potwierdzam. Dużą częścią problemu tego auta jest to, że ma sporo uciągu na haku, i ludzie którzy mieli potrzebę ciągnąć przyczepę z Titanikiem czy stadniną koni w środku go brali. Dla zd30 Australijczycy mają zestaw modyfikacji zmniejszający awaryjność tego silnika. Na razie ogarnąłem intercooler i egr.

Głowice, z tego co czytałem to
  • Odpowiedz