Wpis z mikrobloga

pytanko do wykopowych zapalencow triathlonowych. Jak uwazacie i co doradzicie: Gdzie lepiej zadebiutowac na dlugim dystansie w przyszlym roku? Gdynia czy Malbork?

Wiem, ze gdynia "troche" jednak bardziej wymagajaca ze wzgledu na przewyzszenia i sierpien (a nie wrzesien jak Malbo), ale jednak szyld IMa kusi mnie cholernie.Czasowo na nic sie nie nastawiam, kwestia ukonczenia i nie zdechniecia na mecie lub przed :D.

#triathlon
  • 12
@quigoon Malbork to Mistrzostwa Polski na długim dystansie jak debiut to właśnie tam! Gdynia 3x drożej pewnie będzie kosztować, pływanie w Bałtyku niepewne ze względu na sinice jak co roku dziwnym trafem na 70.3 w dzień zawodów ich nie ma, a po plywaniu już wisi czerwona flaga, na rowerze jest co robić, a na biegu czy tu czy tu i tak będzie ciężko. Ja stane po raz 3 na IM i to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quigoon: ja myślę nad Gdynia ale ta cena mnie zniechęca. Fajnie jak by była przed zapisami trasa rowerowa. Bo 2 okrążenia to nuda, 45km w górę i 45 w dół. Na połówce wyszło mi 700+metrów wzniosu. 1500 na 180km to trochę dużo.
@futrzakos: Była Gdynia. Wszystko git jestem zadowolony na tyle na ile się przygotowałem to byłem z siebie zadowolony. Aczkolwiek dystans IM to już faktycznie chory dystans. Pogoda trochę uratowała sprawę bo jedynie momentami waliło Słońcem. A tak to ładne chmurki.

Jeśli chodzi o organizacje to jednak trochę w uja lecą w tej Gdyni. W porównaniu chociażby z challenge Gdańsk to jednak biedniej. Mimo że niby osławiony Ironman
@quigoon: To na deszcz się nie załapałeś na rowerze? ehh farciarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na połówce lekko kołysało na wodze, deszcz plus kaszubskie górki dały poczuć, zaś bieganie na Świętojańskiej jest jakie jest. Przynajmniej czuć różnorodność na trasie. Pogoda nie była taka najgorsza, poza tymi opadami, później koło ~12-13 ładne słoneczko wyszło, do biegania idealne (). Ogólnie graty
@futrzakos: jak wyjezdzalem na rower, to byla koncowka deszczu. tylko godzinke trzeba bylo sie troche hamowac zeby nie skonczyc na asfalcie, takze luksus :D.

Dzieki za graty, i rowniez gratuluje :)

Kiedy nastepny - no nie wiem, czy w ogole :D. sporo czasu jednak na tego IMa trzeba poswiecic, a zeby robic nastepny start to tylko z mysla o dobrej/duzej poprawie wyniku jednak, wiec moze moze za jakis dluzszy czas dwa
@quigoon: w tym roku pozostały mi tylko zawody w wrześniu:
- 1/2 w Malborku
- 1/4 w Poznaniu SLT.
Na następny rok czaję się na pełniaka, ale mam obawy, że znowu zamkną baseny i nici z porządnych przygotowań do zawodów. Na tą chwilę chce dociągnąć sezon do końca i na jesieni będę myślał co dalej z tym fantem począć.