Wpis z mikrobloga

@Hambercios: XIX w. w wydaniu polskich operatorów komórkowych. Żebym to jeszcze mieszkał na jakimś totalnym wydupiu z jedną kreską zasiegu, ale według mapek ze strony czcigodnego @play_polska jestem w zasiegu sieci 5G, z której mogę obecnie korzystać, ale której oczywiście w mojej okolicy nie uświadczę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hambercios: XIX w. w wydaniu polskich operatorów komórkowych. Żebym to jeszcze mieszkał na jakimś totalnym wydupiu z jedną kreską zasiegu, ale według mapek ze strony czcigodnego @play_polska jestem w zasiegu sieci 5G, z której mogę obecnie korzystać, ale której oczywiście w mojej okolicy nie uświadczę

@koorekk: nigdy nie miałem w Playu, ale z tego co widzę, jest to najbardziej wadliwa sieć na spółkę z Orange.
@play_polska:
Sprawdzaliście dwukrotnie i jedyne co mogliście poradzić to dorzucić mi 30 zł na konto, z którym mogę kupić sobie pakiet internetu, którego i tak nie jesteście w stanie dostarczyć, a ostatnie próba rozwiązania sytuacji skończyła się "telefonem konsultatnta technicznego, który rozwiąże kwestie techniczne", a sam telefon to było dosłownie 1,5 sekundy dzwonka, którego oczywiście w godzinach pracy nie zdążyłem odebrać, po którym zobaczyłem, że status zgłoszenia zmienił się na zakończony.
@Elements zarejestrowano zgłoszenie serwisowe. Teraz pozostaje czekać na 1,5 sekundową strzałkę od serwisanta i zakończenie zgłoszenia bez rezultatów skomentowane "Niestety nie udało nam się skontaktować" co na pewno wrzucę tutaj, żeby nie podważać niezaprzeczalnej opinii o Play ( ͡~ ͜ʖ ͡°)