Wpis z mikrobloga

@KobietaPiwniczak: Chłopaki! Założyłam konto na wykopie tylko i wyłączenie dlatego, bo słyszałam o #przegryw i jestem mocno poruszona wszystkim, co tutaj się dzieje.
W swoim otoczeniu mam koleżanki, które mają swoje lata, które nie patrzą tylko na wygląd, nie liczy się dla nich kasa, ale to co człowiek sobą rerezentuje, jakie wartości wyznaje, czy jest w porządku (tak - realnie istnieją!).
Jak usłyszałam o całym tagu przegryw to jest mi szkoda takich osob, każdy człowiek jest wartościowy. Wcale nie chodzi o wygląd, który jest dla wielu osób tutaj istotny (determinuje postrzeganie przez społeczeństwo). Chciałabym teraz udzielać się tutaj i wprowadzić inne myślenie nt. kobiet. Nie jestem feministką (równouprawnienie ma się dobrze); jestem normalna kobietą, ogarniętą, po psychologii i wrażliwą na takie kwestie. Ciężko na to patrzeć, szczególnie ze zawsze miałam życiową misje, żeby pomagać (pracuje w korpo - niespełnione ambicje/hajs się zgadza).
Jesli ktoś z Was potrzebuje rozmowy czy pomocy, to tutaj jestem. Bezinteresownie i nie za nudeski :)
Czasami tylko będę trollowac, czego nie bierzcie do siebie; natura siła wyższa

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw
  • 61
@KobietaPiwniczak:

które nie patrzą tylko na wygląd


Problemem dla przegrywa z mordą 2/10 nie jest patrzenie tylko na wygląd, tylko patrzenie na wygląd w ogóle (a na wygląd patrzą wszyscy ludzie), istnienie czy nieistnienie kobiet które opisujesz nie ma znaczenia - praktycznie nikt nie będzie chciał być w związku z manletem o krótkim przyrodzeniu, nieproporcjonalną budową ciała i co tam jeszcze genetyka takiemu sprawiła.