Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KobietaPiwniczak: Przykład pierwszy z brzegu, jak oni sami mówią że, nie mają znajomych, nie mają życia towarzyskiego itd. I użalanie się na wszystko i nad wszystkim. Może jestem ignorantem, cóż trudno bywa taki jestem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KobietaPiwniczak: To fakt. Ale też nie mówię o 0,7 Jack'u, coś z średniej półki.
Tym powodem może być, że mnie odrzuca od wina, że na domówce pomieszałem czystą z winem. A potem no. Powiem tyle że obudziłem się piwnicy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KobietaPiwniczak: A to wtedy wokół mnie było pełno pelletu i wina nie było tylko jakieś kompoty i inne przetwory a z racji tego, że uwielbiam zapach drewna to się nie pogniewałem. A chyba film mi się urwał o 1 w nocy, usnąłem na fotelu z opowiadań wiem tyle że mnie wyniośli na dwór a po półtorej godziny zaniesli mnie do piwnicy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KobietaPiwniczak: A po drugie jak się kradnie to tylko wino mszalne a nie jakieś carlo rossi. To jest prestiż, to trzeba plan opracować, kościelnego opłacić, passatem podjechać, sprawdzić czy proboszcz śpi, czy kucharki aka monitoring nie ma, trzeba uważać żeby nie potłuc tych butelek, normalnie gang olsena xd