Wpis z mikrobloga

Wykopowicze,

czas pędzi nieubłaganie, jeśli więc postanowiliście wziąć udział w tegorocznej wykoPACE, musicie się śpieszyć! Organizatorzy na Wasze zgłoszenia czekają tylko do 27 listopada 2020 roku, nie przegapcie terminu! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czym jest wykoPAKA? wykoPAKA to największa w Polsce, świąteczna wymiana prezentów, łakoci i niespodzianek, organizowana przez użytkowników Wykopu dla użytkowników Wykopu. Za sprawą akcji, Wykopowicze wymieniają się między sobą świątecznymi podarkami, listami oraz miłymi upominkami. Ty przygotowujesz paczkę dla kogoś, a ktoś inny przygotowuje paczkę dla Ciebie - prawda, że proste!

Co roku setki przesyłek wyruszają w podróż, nie tylko po Polsce, ale nawet na najodleglejsze krańce świata, by nieść innym bezinteresownie radość. Jeśli i Ty uwielbiasz bezinteresownie dzielić się radością, koniecznie weź udział w akcji! (ʘʘ)

Strona akcji: https://wykopaka.pl/
Podstawowe informacje: https://www.wykop.pl/wpis/53741209/

Nad akcją czuwają: @chybaDapi @dobry_programista @Shyvana i @trusru - brawa dla Was!

Zapraszamy do udziału w tegorocznej wykoPace!

#wykopaka #wykopoczta #wykop #polska #swieta
wykop - Wykopowicze, 

czas pędzi nieubłaganie, jeśli więc postanowiliście wziąć ud...

źródło: comment_1606304380I4mdbUYJgmwKmDvFQ2sCOa.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@wykop: jak chcecie największą aferę z największych to pozwólcie mi wziąć udział w WykoPace - będą zawały i zapaści wśród wielu wykopków, które pamiętają jak w 2013 zrezygnowałem "bojąc się paczek" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
50 wpisów od czasu ogłoszenia aukcji do 27 listopada to olewanie tylko czytających i plusujacych Mirko. Nie każdy chce spamować tutaj i pisać gówno wysrywy

@JoannitaPL: zabawa polega na przygotowaniu spersonalizowanych paczek, a jednym ze źródeł informacji na temat uczestników są właśnie ich wpisy i nasi uczestnicy w ankietach po ostatniej edycji wskazywali, że ten wymóg powinien zostać utrzymany, a nawet zwiększony. Jeśli ktoś nie chce spamić, równolegle odbywa się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@miluvzkittenz: było to już tłumaczone wielokrotnie, użył opcji szukaj #pdk

Organizatorzy uznali, że komentarze czy plusy mówią niedostatecznie wiele o użytkowniku, ponieważ najczęściej nie dotyczą spraw związanych z tą osobą bezpośrednio.
Wpisy uznane zostały za najrzetelniejsze źródło informacji.

Średnia ilosc wpisów uczestników zabawy w zeszlym roku wyniosła nieco ponad 500, więc wymaganie 10% z tego jest i tak nisko
  • Odpowiedz
50 wpisów od czasu ogłoszenia aukcji do 27 listopada to olewanie tylko czytających i plusujacych Mirko. Nie każdy chce spamować tutaj i pisać gówno wysrywy


@JoannitaPL: polecam przeczytać ze zrozumieniem zasady.
To nie jest 50 wpisów OD czasu ogłoszenia akcji DO 27 listopada
tylko
To jest 50 wpisów OD założenia konta DO czasu ogłoszenia akcji. Czyli jeżeli się nie mylę to do
  • Odpowiedz
@miluvzkittenz: No proszę Cię, według organizatorów najlepszym i jedynym źródłem są wpisy. U jednego z organizatorów z jego wpisów możesz dowiedzieć się tyle że: uwielbia grać w bingo "kuchenne rewolucje", brał udział w jakiejś akcji z ziemniakiem (charytatywnapyra) i organizuje wykopakę, no i jeszcze brał udział w mirkowyzwaniach. Jeśli brać tylko wpisy jako źródło informacji, to ja bym nie chciała na niego trafić, bo nic z nich nie wynika.. ale
  • Odpowiedz
ale cóż, zasady wymyślili takie, a nie inne i się ich kurczowo trzymają. To oni są organizatorami, to ich zabawa i ich regulamin.


@Ziarenkokawy: zasady które większości pasują a nawet część osób jest za tym żeby jeszcze zwiększyć minimalną ilość postów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Shyvana: co do przydatności komentarzy mam odmienne zdanie. Wydaje mi się, że dużo osób komentuje wpisy, których temat jest im bliski, ale nie chcę się o to spierać. Życzę powodzenia w akcji. Ciekawy tylko jestem jak to się przełoży na liczbę uczestników.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ciekawy tylko jestem jak to się przełoży na liczbę uczestników.

@miluvzkittenz: sprawdziliśmy to i zaledwie 1.8% uczestników ubiegłorocznej edycji nie spełnia tegorocznego wymagania związanego z ilością wpisów, więc problem zdecydowanie nie jest duży.
  • Odpowiedz