Wpis z mikrobloga

@robs-robson: Nie dobrze. Ja u nich w przedsprzedaży tez czekałem dużo dłużej niż w innych sklepach, ale finalnie dostałem. Nie chce mówić zle, ale około 14 dni dłużej z tego co pamietam.
  • Odpowiedz
@PanKracy582:
Dzwoniłem i pisałem do x-komu wielokrotnie, niczego nowego się nie dowiedziałem. Nie mają tych telefonów, zamówienia realizowane chronologicznie itd.

@Oastry
Nie mam wytłumaczenia, liczyłem na to, że x-kom nie zawiedzie. Mój błąd, nie popełnię
  • Odpowiedz
@robs-robson: Miałem dokładnie tak samo w #neonet i po dokładnie miesiącu zrezygnowałem z zamówienia. Finalnie wziąłem w #orange zwykła 12 128gb taniej niż 64gb. W piątek po południu złożyłem zamówienie, wczoraj rano był kurier. No ale 12 wszędzie już praktycznie od ręki.
  • Odpowiedz
@PanKracy582:
Po pierwsze, jak już napisałem we wpisie, na który odpowiadasz - na nic nie liczę.
Po drugie, gdzie napisałem, że tego nie rozumiem? Jakbym chciał żebyś mi tą sytuację wyjaśnił, to bym zapytał. Chciałem dodać taki wpis, to sobie dodałem. Mam do tego takie samo prawo, jak Ty do #!$%@? się, chociaż nie wiem co Ci się w życiu stało, że tego potrzebujesz.
  • Odpowiedz