Wpis z mikrobloga

Pora podsumować Mikroblogową zabawę pt. ranking popularności, bo przy tej ilości zgłoszeń do moderacji, po prostu nie da rady dłużej śrubować rekordów.
Miała być jeszcze druga kolejka dla pokrzywdzonych, do których sympatię wyrażaliśmy na samym początku i przez to zebrali mało głosów, ale już widać, że dłużej się tak nie pociągnie. Tabela #rankingpopularnosci przedstawia się następująco:
Sławomir Świerzyński - 1947 splunięć, 1490 splunięć podwójnych || 395 249 781 splunięć ogółem
MARTA LEMPART NADZIEJA POLEK I POLAKÓW - 5961 splunięć, 4525 podwójne
Zbigniew Ziobro - 5509 splunięć, 4174 podwójne
Vateusz Morawiecki - 4750 splunięcia, 3744 podwójnych
Robert Bąkiewicz - 4623 + 3460
Antoni Macierewicz - 3915+3024
Jacek Sasin - 2316 + 1913
Klaudia Jachira - 508 + 412
Jacek Kurski - 403 + 279
Kaja Godek - 267 + 178
Jarosław Kaczyński - 247 + 197
Justyna Klimasara - 47 + 32
Roman Giertych - 43 + 23
Marcin Bachleda - 5 + 4

Myślę, że powinniśmy przyznać dwie statuetki - jedną wręczamy Sławomirowi Świerzyńskiemu z zespołu Bayer Full, który tutaj nie pobił rekordu, ale głosujący na chińskim wykopie zrobili robotę i wywindowali go na pierwsze miejsce podobnie jak w liczbie wyświetleń piosenek. Druga statuetka należy się Marcie Lempart nadziei Polek i Polaków, która wygrała nasze, polskie głosowanie z zawrotnym rekordem niemal 6 tysięcy splunięć pierwszego stopnia.
Warto nadmienić, że #moderacja zdyskwalifikowała Andrzeja Dudę, usuwając wpis z około 2000 splunięciami na koncie - w tym momencie prezydent wszystkich Polaków zajmował miejsce pomiędzy Jackiem Sasinem a Klaudią Jachirą.
Kiedy nasz rząd (albo opozycja, obojętnie) wykręci znowu jakąś grubą inbę, to z pewnością pomyślimy o drugiej edycji, ale w niej raczej nie będziemy otwarcie pluć - raczej będziemy się ukrywać za przytulaniem, stawianiem krzyżyków lub inną niezakazaną czynnością, która nie propaguje nienawiści( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziękuję za uwagę, było mi bardzo miło prowadzić tę zabawę, oczywiście dopóki wykopowi biegacze nie zaczęli hurtowo zgłaszać wpisów.
MarcinBachleda - Pora podsumować Mikroblogową zabawę pt. ranking popularności, bo prz...

źródło: comment_1606288800BoZdfXhoYwxazM1JldsgYg.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@miki4ever: ona była jedyną twarzą tych protestów, to ona nawoływała do ataków na kościoły do których doszło, to ona planowała kolejne posunięcia, ona była jedynym przedstawicielem strajku na poziomie jakichkolwiek rozmów z kimkolwiek. Kaczyński w więzieniu jak dla mnie to była realna opcja po miesiącu ostrych strajków i niepokojów które zostałyby dobrze poprowadzone. Majdan zrobił to w 3 miesiące, wydaje mi się że obecna sytuacja w Polsce i ilość impulsów
  • Odpowiedz
Kaczyński w więzieniu jak dla mnie to była realna opcja po miesiącu ostrych strajków


@kfpwa: xD

Nawet po Majdanie Janukowycz dalej funkcjonowal, zreszta Solidarnosci tez to zajelo dekade, a ty bys cos takiego chcial w kraju, ktory jest w 100% sterowany przez PiS?
  • Odpowiedz
@miki4ever: Janukowycz po majdanie funkcjonowal tylko w aktach oskarżenia XD. Solidarność w przeciagu 2 tygodni osiagnela porozumienie które spełniło chyba wszystkie ich postulaty. Jakby kraj byl w 100% sterowany przez PiS to nigdy nie byloby w nim poparcia na poziomie 15% dla ruchu który jest jawnie przeciwko pisowi. A poparcie dla samego **** wynosiło spokojnie z 50%
  • Odpowiedz