Wpis z mikrobloga

@marcel1337: bo p0laki jak cos robia to byle jak i na #!$%@?.Po drpdze jeszcze kombinuja jakby tu cos wyniesc na lewo i jeszcze śwagrowi dac zarobic.Do tego jeszcze maja jakis kompleks mesjasza i wymachiwania szabelka chociaz jak przychodzi co do czego to jak zwykle nic nke robia.Okropny narod ktory juz nie raz w histotii pokazywal ze jego istnienie to abominacja i konczy sie zawsze autodestrukcją.
  • Odpowiedz
@poji: KRRiTV powinno sie #!$%@? na zbity pysk za to, ze nic nie robi z tym gownem zwanym telewizja publiczna. Tak, wiem dlaczego tego nie robia i dlaczego nikt tej rady nie #!$%@?.
  • Odpowiedz
@R187: umarli w 1 fali poprawiają statystyki w drugiej... Mam wrazenie, że niektórzy z necierpliwością czekali na gorsze wskaźniki w PL.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wiktor426: naprawdę?
Moja ciotka miesiąc temu miała operacje na mózgu. Lekarze powiedzieli że będzie konieczna powtórka.
Dzisiaj była.
A i przypominam że szpitale mają płacone za zabiegi.
  • Odpowiedz
@Wiktor426: To chyba zależy od zabiegu. Znajoma z rakiem piersi w czasie pandemii przeszła chemię i naświetlania, właśnie wróciła z zastrzyków i MRI. Ale gdyby wymagała operacji to trudno powiedzieć, czy by nie było opóźnień.
  • Odpowiedz