Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 82
Dziś w #lustopbzdurom chciałoby się rzec "po staremu". Przypominam: Lu ze #stopbzdurom twierdzi, że zostało być może wepchnięte pod tramwaj przez nieznanego sprawcę. Dowodów nie ma, kolektyw #stopbzdurom twierdzi, że zeznanie ofiary to ostateczny dowód. Za to można wpłacać hajs na zbiórkę ʕʔ

Jak się próbuje pisać o tym na Wykopie - moderacja usuwa wpisy za "flood". Ogólnie sprawa jest zamiatana pod dywan i budzi agresję Muminków.
W związku z tym na tagu #balladyiromanse codziennie oprócz pytania czy są jakieś nowe dowody w sprawie i czy ktoś może coś wie wrzucam też przerobiony polski utwór muzyczny, tak by każdy wpis był indywidualnym dziełem #poezja

Dostałem wczoraj odpowiedź w związku z #afera gdzie mój wpis został usunięty z gorących: "moderatorzy nie posiadają możliwości ukrywania treści z gorących. Ich praca skupia się na podejmowaniu decyzji w sprawie nadesłanych przez użytkowników zgłoszeń" - Jak widać to nie moderatorzy usunęli mój wpis. Pytanie czemu zniknął i kto go usunął jak na razie pozostaje zagadką. Ale kogo to obchodzi? To nie moderacja usunęła, pewnie użytkownicy, bo to oni tworzą ten portal, pora na CSa ( ͡ ͜ʖ ͡)

Standardowe tagi: #bekazlewactwa #bekazlewakow #bekazmoderacji #heheszki

Dzisiaj "Wilcy", jak w "młodzi wilcy" ale tylko wilcy.

Od tego trzeba zacząć rzecz
Lecę bo naćpałem się
Niewiele pamiętam, tram-wawa-waj

Czuję w sobie chuć i wiatr
Dobrze jest zbieramy szmal
Wpłatom nie ma końca
Śnieg i helupa w nas

Lecę, bo chcę
Lecę, bo tramwaj jest be
Czy są pieniądze czy nie
Lecę, bo hajs zebrać chcę
Lecę, bo wciąż zwodzę Ciebie
Zwodzę cię

Mode ostro bawią się
Lecą bany przemijają dnie
Ważna kasa z reklam
Reszta nie liczy się

Pytasz się czy kłamię ja
Słabe kłamstwo, łykasz je
Nie było zamachu
Obudź się

Lecę, bo chcę
Lecę, bo tramwaj jest be
Czy są pieniądze czy nie
Lecę, bo hajs zebrać chcę
Lecę, bo wciąż zwodzę Ciebie
Zwodzę cię

Lecę, bo chcę
Lecę, bo tramwaj jest be
Czy są pieniądze czy nie
Lecę, bo hajs zebrać chcę
Lecę, bo wciąż zwodzę Ciebie
Zwodzę cię
Waspin - Dziś w #lustopbzdurom chciałoby się rzec "po staremu". Przypominam: Lu ze #s...

źródło: comment_1606231818aCDyuZB4xRsXXbLQ6zUPts.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz