Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
XD
Oh te spierdoxy...
"Pewnie sama chciała,a potem zmieniła zdanie", "ile to ziomków miało #!$%@? życie przez wątpliwe sytuacje"...
No chyba że na powodzenie u kobiet, to nie xD
  • Odpowiedz
@ImCandy
dokładnie, kara została ODBYTA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy bycie tap madl to jakiś zawód zaufania publicznego gdzie wymaga się zaświadczenia o niekaralności? XD Bo chyba #!$%@? nie
  • Odpowiedz
@srul2016: Not sure if trolling?
Typ nikogo nie nie zabil, zakladam ze nawet nie zgwalcil bo za to nie dostaje sie tak niskiej kary w stanie Kalifornia. O co wiec krecenie wacka? Byl czyn, poniosl kare wymierzona przez sad przy pomocy lawy przysieglych i niech zyje dalej. Byl to pojedynczy incydent - zakladam nawet ze ta 15latka wyrazila ochote na wspolzycie, ale prawo to prawo. Wypopki beda niedlugo zadac kary
  • Odpowiedz
@ImCandy właśnie nie trolling, zgadzam się w 100% z tym co piszesz. Ale wiadomo, wykopki wydały wyrok i trzeba być przeciwko "p0lkom i juleczkom" nawet jak narracja się kupy nie trzyma
  • Odpowiedz
@srul2016: Dales lenego wiec nie bylem pewny xDD lepiej sie upewniac ( ͡ ͜ʖ ͡) tak szczerze dla mnie to to samo jak z mlodziakami zlapanymi za pol grama - cale zycie juz w papierach chlew bo 15latek mial cos przy sobie, a czesto bo z kolegami chcial sprobowac i moglo mu to wcale nie smakowac (,)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@scotieb: z drugiej strony pytanie po co w ogóle wymiar sprawiedliwości. Popełnił czyn zabroniony. Odbył karę. Więc odpowiedział za swój czyn.

Juz #!$%@?ę nawet że prawdopodobnie seks z nieletnia był po prostu seksem z nieletnia, penalizowanym w tamtym kraju i stanie, bo dostał wyjątkowo niska karę.
Gorszym przestępstwem w takim przypadku jest pobicie którego się dopuścił i za które miał odsiadkę jeśli dobrze rozumiem.
  • Odpowiedz
@scotieb no dobra, ale za chwilę z mocą prawa wyrok uległ by zatarciu bo minęło 10 lat, chyba, że to nie dotyczy przestępstw seksualnych.

Z mocą prawa uległ by zatarciu.

Zresztą, chłop mógł zacząć chodzić z laską jak miał 17 lat, a ona 15 i od tego czasu współżyli, skończył 18 i to nadal trwało. Ale wtedy już odpowiadał jako dorosły.

Nikt nie dałby wyroku 60 dni za gwałt, akurat plucie
  • Odpowiedz
@AstraLavistA_Baby: Po co jest w Polsce rejestr przestępców seksualnych? To ma na celu tylko narobić im problemów teraz, z czystej zawiści.
A nie zaczekaj tu chodzi o polaków a nie murzinhochadincho...
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: Otóż nie tym razem-byłem w tylu środowiskach bananowe liceum, patologiczne gimnazjum, trochę studia i wszędzie baby były takie same. Chad 190 cm, szczęka szeroka, hunter eyes, 10000 netto, mercedes 2015, mieszkanie własnościowe i 26 cm służbowe jest WAS GODNY
A po karuzeli jak takiego nie usidlicie we wojewódzkim wracacie na śmieci powiatowe znajdujecie Mariuszka, ślub, suszycie mu głowę i odbieracie smak życia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@scotieb: przykro mi, że ktoś Cię skrzywdził i że jesteś tym Mariuszkiem, no ale może po prostu obracasz się w nieodpowiednim towarzystwie. Ja mam jednego i tego samego faceta od 17 roku życia, już prawie 12 lat. I w moich kręgach mam kilka podobnych przypadków. Także wbijając sobie do głowy takie bzdurne generalizacje, sam się skazujesz na porażkę.
  • Odpowiedz
@BarkaMleczna: XDDDDDDDDDD NIEODPOWIEDNIE TOWARZYSTWO WIEDZIAŁEM ŻE TO BĘDZIE
Wasze złote rady są g warte oczywiście i nawet baba co się "do sklepu boi wyjść" ma wymagania z kosmosu i ego jak wałęsa

Na szczęście łyknąłem blackpilla i nie biorę udziału w wyścigu o c*pę bo byłbym takim powiatowym leszczem co bierze wyszalałą 28 latkę po 50 mokebe i oscarach
  • Odpowiedz