Wpis z mikrobloga

  • 1956
No i właśnie mój Prestiżowy Gruz stał się namacalny! xD
Jaram się niesamowicie, bo mimo ogromu pracy i rzeczy do zrobienia ten 5 litrowy potwór pod maską robi takiego banana na ryju, że klękajcie narody. Jak pomyślę, że do wczoraj chciałem hatfu diesla to mam sam ochotę sobie d-----ć xD Wrzucę później z pracy drugi wpis gdzie wszystko dokładnie opiszę stan i co do zrobienia, bo przejechałem się teraz z rana i muszę ochłonąć. Byłem na diagnostyce, widziałem auto od dołu i już wszystko wiem ( )

#motoryzacja #samochody #pokazauto #prestizowygruz
Kejran - No i właśnie mój Prestiżowy Gruz stał się namacalny! xD
Jaram się niesamowic...

źródło: comment_160622043975g0MVXq5UxifqfzHR0hrn.jpg

Pobierz
  • 187
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kejran: Do zapieprzania mam motocykl, ja lubię klasykę, drewno i lata 90 ( ͡ ͜ʖ ͡) w220 to ostatni merc jaki mi się podoba, znajomy sprzedaje w124 250 diesel turbo z USA, zero rdzy, klima, skóra, el fotele... ale diesel... i za ok 20 tys
  • Odpowiedz
@Kejran no ha tfu na disla, tyle ze moj disel 1.9 tdi zrobi jeszcze z pół miliona km na oleju po frytkach a tobie zaraz sie r----------l i cyk remont silnika, ciesz się póki możesz. Zaraz przyjdą koszty i zabawa się skończy, a ja wciąż będę jeździł moim passatem jak Pan.
  • Odpowiedz
@Kejran a mój z 350 tys i zgadnij kto dłużej pojeździ i kto mniej kasy wyda. Kle kle słyszę tylko wtedy gdy zamawiam bułe w mcdrive. Skoro wiesz co robisz to wiesz ze wydasz sporo siana, albo sporo siana i sporo roboty. Ja wole auto do bezawaryjnego przemieszczania, ty widocznie auto które więcej stoi niż jeździ i kosztuje
  • Odpowiedz