Wpis z mikrobloga

Naprawde dziwi was ze jest coraz mniej przypadkow?
Przeciez przy tak duzych ilosciach zarazonych dzien w dzien, dodajac do tego duza liczbe bezobjawowych przypadkow i ludzi ktorzy nie poszli do lekarza nawet z objawami w koncu musialo zaczac spadac.
Szczerze nienawidze tego rzadu, ale uwazam ze nie falszuje wynikow, bo po co? Tym bardziej ze wielu z tych komunistow opowiadalo sie za pelnym lockdownem.
#koronawirus
  • 9
@TomekABC123 ludzie dzbany nie chcą chodzić na testy bo sraja się ze nie mogą 10 dni w domu siedzieć. Są też jebnieci lekarze którzy nie dają skierowan mimo że objawy pozwalają. Próbowałem już ten temat ruszać ale oczywiście - zaraz gadka o pisowskich trolach. Choćbyś był największym wrogiem pisu i tak zostaniesz pisowskim trolem nazwany jeśli odważysz się powiedzieć coś racjonalnego.
@oslet Jak pracujący na umowach cywilnoprawnych przez te 10 dni zostają bez dochodów a wiele osób dostanie gołą wypłatę bez premii na poziomie 80%, to się wcale nie dziwię, że "nie mogą w domu 10 dni siedzieć" i to nie wynika z braku zajęcia

A ci na tarczach 80% z 80% ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@oslet: No ja np mialem lekka goraczke dochodzaca maksymalnie do 37,5 stonpia, dziewczyna podobnie plus utrata wechu, wiec nie widze sensu zawracania dupy lekarzowi byle tylko dal mi test. A pracuje i tak zdalnie wiec nigdzie nie chodze.
@taktoto tak, rozumiem i szanuje pracę (dlatego w wielu przypadkach byłem i jestem przeciw restrykcjom) , ale wiesz ze zarażenie ludzi w miejscu pracy skutkuje często zamknięciem miejsca pracy i brakiem dochodów dla wszystkich pracowników? Poza tym pomyśl tak czysto po ludzku, gdybyś mieszkał ze swoimi rodzicami w wieku 80 i 85 lat, czy chciałbyś żeby Twój kolega z roboty siedzący obok Ciebie przy biurku ukrywał ze ma covid i normalnie przychodził