Wpis z mikrobloga

Witam wykopki. Jakoś pół roku temu natrafiłem na bloga o #redpill i postanowiłem zagłębić się w temat. Wtedy też trafiłem na wykop, poznałem #blackpill i #bluepill, a co za tym idzie zrozumiałem wiele rzeczy, które wcześniej wydawały mi się naturalne.
W związku z lockdownem postanowiłem założyć #tinder i #badoo bo straszne nudy teraz, a przy okazji sprawdzić na ile mogę sobie rzeczywiście pozwalać jako alfa. Poniżej zamieszczam rozmowy z dziś. W miarę możliwości postaram się co jakiś czas zamieszczać statystyki oraz wybiórcze rozmowy. Mam 22 lata i jestem na 4 roku studiów we Wrocławiu. Dodaję tylko różowe 7+/10
Na dziś prezentuje się to tak:
Badoo - 20 par, 51 nieznanych polubień, ok. 12h od założenia
Tinder - 5 par, 40 nieznanych polubień, ok. 2h od założenia

#rozowypasek z pierwszego ss nie powala umiejętnościami pisania, ale nadrabia wyglądem, więc dam jej jeszcze szansę. (7,5/10)
Natomiast na drugim i trzecim screenie możemy zauważyć jak bardzo zgadzają się wszystkie założenia #blackpill
Z tym drugim #rozowypasek jestem już umówiony. (8,5/10)
alphamaletinder - Witam wykopki. Jakoś pół roku temu natrafiłem na bloga o #redpill i...

źródło: comment_1606178687JA8UgJgk4ega9w3lNaDPv0.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@ewakuacja_z_europy: Przeczytaj, przedstawiłem się. Po prostu prowadzę eksperyment i stwierdziłem, że się nim podzielę. Jeżeli nie będzie chętnych do czytania to trudno, nie zależy mi na tym jakoś specjalnie - postanowiłem się podzielić z określonymi tagami i tyle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@alphamaletinder: Normiki ci powiedzą że to dlatego, że kobiety lubią pewnych siebie facetów i tyle, a reszcie blackpilla udowadniać nie trzeba. Każdy incel gdyby napisał w ten sposób do kobiety na tinderze(zakładając że jakimś cudem dostał parę) miałby insta unmatcha.
  • Odpowiedz
Co z tego, ze wy mówicie ze cringowe, jak te Julki to lubią. Zreszta, gdybym ich nie znał od kilku minut przez aplikacje, tylko był już po spotkaniu z nimi to bym mógł napisać, ze „hehe idę srac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@alphamaletinder:

No tak, jak masz dobrą mordę to możesz nawet pisać na przywitanie "hej cipcia", a i tak będziesz miał dużo większe powodzenie niż przeciętny facet na tinderze. Nagle taki tekst wtedy już będzie spoko.
  • Odpowiedz