Wpis z mikrobloga

@Kejran: A ja jestem pewien, że jak włożysz trochę kasy, zrobisz podstawowe serwisy i bieżące naprawy to będziesz bardzo zadowolonym użytkownikiem tego auta.

Na pewno gdzieś będzie rdzewieć i czasem coś się może posypać ale raczej nic poważnego, zapewniam, że nie będziesz żałował ;)
Jeszcze raz podkreślę, że Ci co się śmieją z tych aut po prostu naczytali się głupot w necie albo kupili auto i myśleli, że wystarczy tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rules Minutę po tym jak wsiadłem zrozumiałem, że to moja najlepsza decyzja jeśli chodzi o auto od wielu lat XD


@Kejran: poczekaj, az zapadniesz sie z fotelem w podloge. Jakiekolwiek ogarniecie tego auta blacharsko to drugie tyle co kosztowal. O ile jest do czego spawac
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@psylo: bo ja wiem czy trup? Brana w styczniu z salonu. Coś, czego większość Polaków nigdy w życiu nie doświadczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qraape: Fiesta to plastikowy trup już w momencie wyjazdu z salonu, miałem to „cudowne” doświadczenie z nowym mondeo parę lat temu, zdecydowanie nie polecam. Już ten dwudziestoletni trup s-klasa lepszy ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Vetinari No taki jest zamysł, uratować eSke i pokazać jak wygląda taki samochód klasy premium w ostatnim stadium życia( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ni-hu-ja Facet od którego kupiłem ma(i jest dość wtajemniczony) i zaoferował się, że służy pomocą w razie jakiś problemów itd( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kejran: Przy Mercedesie jest bardzo przydatna - napewno Ci się przyda. Cały czas liczyłem ze uda Ci się wyrwać V12 w dobrych pieniądzach ale o to trudno ostatnio. Powodzenia życzę, u mnie narazie koszt czesci to 1zł/1km, a kupiłem sztukę w dobrym stanie :)
  • Odpowiedz