Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pan_warell: jakiś czas temu ludzie byli mocno oburzeni odnośnie mapy postępów i paru innych kwestii ale pieniędzy wpływa coraz więcej, więc projekt chyba jest jak ZUS zbyt duży by upaść ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PhoenixPneuma: Sprawa nie jest tak prosta jak pisałęś. Rozmawiałem z paroma game devami i projekt zbytnio nie odbiega od normy. Rozwijanie firmy i planów w większych projektach nie jest łatwe dlatego zwykle to się odbywa za zamkniętymi drzwiami. Największym problemem jest kod sieciowy a do tego potrzeba tęgich głów, jeśli ogarną temat na tyle by większość nie zauważała opóźnień to możemy się spodziewać w szybkim czasie nowych mechanik rozgrywki.

Osobny temat
@Octarine moim zdaniem nie da sie usprawiedliwic wydamia na to ponad 300 baniek :O sq42 teoretycznie moze uratowac ta gre ale tylko pod warunkiem ze naprawia bugi zoptymalizuja ja zeby ladnie latala 60fps no i zeby mechanicznie to ladnie chodzilo czyli musza zrobic niemal wszystko a na to chyba nie ma szans
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PhoenixPneuma Darowane pieniądze łatwo się rozchodzą, a jeśli przybywają szybciej niż pojawiają się pomysły na ich zagospodarowanie to są wydawane na coraz mniej roztropny sposób. Kwota i tak jest niczym w porównaniu do tego co wyciągał WOW a obecnie Fortnite.

PUG zarabiał nieźle a mimo to ostatnimi czasy z projektem jest bardzo słabo
@PhoenixPneuma: Scam to to nie jest ale jest cholernie źle prowadzony development. Liczę że Chris Roberts spadnie z rowerka i stery obejmie ktoś kto utnie 70% jego obietnic i dokończy grę w rok lub dwa. Albo po prostu zbankrutują i wykupi to jakieś EA, Activision, Amazon czy Microsoft bo mimo wszystko jest to kura znosząca złote jajka skoro w jeden tydzień potrafi zarobić kilkadziesiąt milionów dolarów na sprzedaży wirtualnych statków.
@Red_u: @Octarine: to że projekt zarabia XX nie znaczy ze tyle idzie na development projektu - może pensja prezesa wynosi więcej? :) Albo przynajmniej jest syta i nie trzeba się starać bo prawnie wszystko się zgadza. Dziwie się, że bronicie star citizen - tego czy to scam nikt z nas nie wie tak do końca ale po prostu na to wygląda.

Nie wiem czy obracaliscie się koło dofinansowań (crowdfunding to