Wpis z mikrobloga

@hitherto: dokładnie, ja się z jego poglądami nie zgadzam w najmniejszym stopniu ale zwyczajnie śmieszy mnie to co robi i nie przeszkadza mi że nawet takie #!$%@? mają prawo do wolności słowa. Świat byłby lepszym miejscem gdyby nie ludzie którzy chcą uciszać innych bo nie podoba im się to co mówią.
  • Odpowiedz
@hitherto: z takich rzeczy mozna sie smiac, so poki nie dotycza one polski i polakow. Gdyby jakis niemiec siedzial na polskim omle i wyzywal polakow od podludzi i mowil cos o polskich obozach smierci, to nagle wykop by sie zesral i by byla glowna z plomieniem i zadaniem linczu.

Ale jak murzyny, to hehe, z humorkiem.
  • Odpowiedz
@aei9077: no, pewnie nie mailbys problemu jakby ktos uzyl deepfake k eyslal do wsztstkich twoich znajonych filmik jak #!$%@? komus gale. To tez byloby zabawne a proby powstrzymania takiego zjawiska nazwalbys cenzura?
  • Odpowiedz
@WiktorekS: co do Polski i Polaków, to słyszałeś o Testovironie? To takie były pierwsze reakcje na jego filmiki, zanim jeszcze zaczęto je traktować z przymrużeniem oka. Organizowano w Polskim Internecie nawet akcje stalkowania go i jego rodziny. A do dzisiaj większość jego filmików wisi w internetach. I bardzo dobrze.
  • Odpowiedz