Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@kubal251: mając 24 wpisy nie mógłbyś wziąć udziału w zabawie nawet warunkowo, na zasadach z zeszłego roku, gdyby obowiązywały.

Organizatorzy rok temu zapowiadali, że nie będzie już możliwości warunkowego udziału, a wymagania co do ilości wpisów z pewnością nie będą mniejsze.

Nie usuwaj swoich wpisów, to spotkamy się za rok!
@Shyvana: Nie lubię mieć syfu na profilu i jak wpis jest "outdated" albo nie wnosi nic do jakiegoś tagu to po jakimś czasie go po prostu kasuję i myślę, że nie jestem jedyną osobą która tak robi.

Uważam, że o wzięciu udziału nie powinno decydować jedno kryterium, może lepszym rozwiązaniem byłoby wzięcie ogólnej aktywności z profilu, na przykład masz "x" akcji (np. 10000) na swoim profilu możesz wziąć udział, nie ważne
@kubal251: no dlatego w tym roku wpisy liczą się tylko do dnia opublikowania zasad, żeby tego spamu nie było.
Jak nie trudno się domyślić, za rok będą pewnie takie same lub zbliżone wymagania, więc można się przygotować przez ten rok - np. nie usuwając wpisów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kubal251: dlatego w tym roku spamowanie zostało wykluczone i limit wpisów liczy się od daty opublikowania zapowiedzi o zabawie.

Zaledwie 1.8% osób biorących udział w zabawie rok temu nie spełnia wymagań teraz, a srednia ilość wpisów wszystkich uczestników to ponad 500. W związku z tym, 50 wpisów jest i tak bardzo nisko postawiona poprzeczka.

Rozumiem żal, ale wymagania są takie same dla wszystkich, a na celu mają jedynie to, by zabawa
@Shyvana: Nie ma żalu, tylko rok temu dobrze bawiłem się malując obraz i robiąc paczkę dla pewnego mireczka i liczyłem na to że w tym roku może też uda się skomponować jakąś fajną paczkę.
Ale no nic, jak regulamin jest sztywny i nie można nic z tym zrobić to zobaczymy się za rok.