Wpis z mikrobloga

@Kierowca_audi: Dlaczego akurat od MSI? Koszt/wydajność najbardziej opłacalna jest 1660 Super. 1060 to raczej używki, więc trochę inny temat. Przy czym jeśli 1060 to tylko wersję 6 GB. Najlepszą cenę znajdziesz tam, gdzie w danym momencie będzie najtaniej ¯\_(ツ)_/¯, ceny są bardzo płynne, ostatnio rosną przed BF, raczej nie ma sensu teraz kupować po normalnej cenie.
@Jan_K: @notedeagle: faktycznie 1060 już niedostępne, ostatnio jak sprawdzałem to nie zwróciłem uwagi, czyli zostaje tylko 1660, przymierzam się już miesiąc do zakupu, ale cały czas wskakuje coś innego pilniejszego. Hmm, ceny na BF o tym nie myślałem, ale raczej taniej do końca roku nie będzie
@Kierowca_audi:
1060 nie ma specjalnie sensu, oczywiście nie wiem do czego będziesz jej używał, w jakiej rozdzielczości etc., ale powinieneś celować w 1660 super lub 2070 super
popatrz
https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-gtx-1060-6-gb.c2862
w tabeli relative performance jak się plasuje 1060 i że jest to już dosyć stara technologia - premiera w lipcu 2016
zatem jeśli to ma być do giercowania to 1660 super lub Ti albo 2070 super będą zdecydowanie lepszymi wyborami
jakby co
@Jan_K: Co do MSI mam największe zaufanie do tej firmy, może jest trochę drożej ale moim zdaniem warto. Raczej to tylko w mojej głowie siedzi niż faktycznie są jakieś różnice odczuwalne na przeciętnego zjadacza chleba jak ja ¯_(ツ)_/¯
Hmm, ceny na BF o tym nie myślałem, ale raczej taniej do końca roku nie będzie


@Kierowca_audi: Raczej należałoby polować na okazje, może coś jeszcze będzie. Ew. po BF może ciut spaść (bo dolar spadł dwa tygodnie temu i może po BF wreszcie wezmą to pod uwagę), ale faktycznie przed świętami jakieś rewolucji w regularnych cenach raczej nie będzie, pewnie dopiero w styczniu-lutym spadną.

Co do MSI - to jeśli nie