Wpis z mikrobloga

Te uczucie: Kiedy inni się zesrali wczoraj wieczorem ze XRP spadnie a ja odkupiłem w dołku za 0.41USD. Następnie ładnie sobie zrobiłem kolacje wegańskie paróweczki bo bardzo je lubię, a w nocy autosell ustawiony na 0.49 wszystko sprzedał kiedy sobie smacznie spałem profilaktycznie. Feels good man.

Nie musze chyba dodawać, że dziś rano zrobiłem to samo tzn. kupiłem w dołku za 0.42?
W ciągu dnia liczę na większy wzrost. może 0.59 who knows. Na razie walczy 0.44-0.43 (EDIT: 0.44-0.45 jak kliknąłem enter by wysłać posta) ale to dobry znak.
Teraz oczywiście bez profilaktycznego autosella ładnie sobie cierpliwie z kawką poczekam.

Pozdrawiam tam świry miłego dnia

( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kryptowaluty #xrp #inwestycje #korekta
.
Pobierz newem - Te uczucie: Kiedy inni się zesrali wczoraj wieczorem ze XRP spadnie a ja odku...
źródło: comment_1606036513Mu5v2uy34Sodsix9zrQPXC.jpg
  • 13
@thunder08: To samo ludzie się pytali jak naglę z 0.29USD spadło na 0.22USD, a później wystrzeliło znowu na 0.30 i na 0.40 +30%.
Jak ktoś nie jest w stanie podczas bull run'a przeboleć paru centów straty nie powinien wgl inwestować.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że prawdopodobnie urośnie 0.50+ co będzie potem zobaczymy.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

EDIT: ojej a kto to wskoczyl na 0.465+?
@inXe: Ja robię tak ze co jakiś czas sellam w szczycie czekam aż spadnie do dołka i kupuje jeszcze raz żeby mieć więcej + mam wentyl bezpieczeństwa polecam tą strategie. No i patrze na etoro+wykop+inne media tak dla researchu i oczywiscie kurs BTC